Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2013, 07:55

Splinter Cell: Blacklist ozłocone

Firma Ubisoft poinformowała, że prace nad Splinter Cell: Blacklist zostały zakończone. Gra trafiła do tłoczni i pojawi się na rynku 22 sierpnia (na PC oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U).

Produkowana przez studio Ubisoft Toronto gra Splinter Cell: Blacklist otrzymała „złoty” status. Oznacza to, że prace nad produkcją zostały zakończone i zmierza ona do tłoczni, by trafić na rynek 22 sierpnia. Tytuł ukaże się w wersji na pecety, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Wii U, a polskie wydanie otrzyma kinową lokalizację.

Sam Fisher znów ruszy na łowy 22 sierpnia. - Splinter Cell: Blacklist ozłocone - wiadomość - 2013-08-09
Sam Fisher znów ruszy na łowy 22 sierpnia.

”Nie wyobrażam sobie, byśmy mogli być jeszcze bardziej dumni z naszego zespołu” – powiedział Alex Parizeau, starszy producent, serwisowi IGN. – „To wielkie osiągnięcie dla Ubisoft Toronto i wszystkich studiów, które współpracowały z nami nad tym ambitnym projektem: Ubisoft Montreal, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Bucharest i Ubisoft Pune. Splinter Cell: Blacklist to pierwszy tytuł, który ukończył nasz zespół, i mogę was zapewnić, że wszyscy tu jesteśmy bardzo podekscytowani.”

Przypomnijmy, że Splinter Cell: Blacklist jest najnowszą odsłoną popularnej skradankowej serii. Wcielamy się w niej w Sama Fishera, tajnego agenta, który wykorzystuje arsenał rozmaitych gadżetów, by wykonywać po cichu misje na całym świecie. Omawiana część cyklu jest połączeniem klasycznej skradanki z grą akcji, zatem miłośnicy obu gatunków powinni tutaj znaleźć coś dla siebie. Oprócz kampanii dla jednego gracza, w której rozprawimy się z terrorystami zagrażającymi Stanom Zjednoczonym, gra zaoferuje również tryb multiplayer, zawierający między innymi sławny tryb Spies vs Mercs, znany z poprzednich odsłon.

Dowództwo Czwartego Eszelonu jest już gotowe na wysłanie graczy na misję. - Splinter Cell: Blacklist ozłocone - wiadomość - 2013-08-09
Dowództwo Czwartego Eszelonu jest już gotowe na wysłanie graczy na misję.

Tych z Was, którzy są zainteresowani Splinter Cell: Blacklist, zapraszamy do naszej porównywarki cenowej, gdzie znajdziecie najkorzystniejszą ofertę. Z kolei osoby, które jeszcze wahają się nad zakupem, odsyłamy do naszego tekstu, w którym Amadeusz Cyganek dzieli się wrażeniami z testu próbnej wersji gry. Możecie też sprawdzić wymagania sprzętowe, aby upewnić się, czy Wasze komputery udźwigną tę produkcję.

Krzysztof Mysiak

Krzysztof Mysiak

Gracz, fantasta, bibliotekarz. Entuzjasta dobrych opowieści, intensywnych strzelanin i samochodówek.

więcej