Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2018, 18:55

Spider-Man na PlayStation 4 – tryb nowej gry plus w drodze

Deweloperzy ze studia Insomniac Games potwierdzili, że pracują obecnie nad wprowadzeniem opcji nowej gry plus do Spider-Mana na PlayStation 4. Tryb pozwoli rozpocząć zabawę od nowa ze zdobytymi wcześniej ulepszeniami oraz kostiumami bohatera.

Wydany w ubiegłym tygodniu na PlayStation 4 Spider-Man zbiera wysokie oceny graczy oraz krytyków, okazując się przy tym liderem sprzedaży oraz jedną z najpopularniejszych ekskluzywnych gier na konsoli Sony w ostatnich latach. Twórcy nie rezygnują oczywiście ze wsparcia dla tytułu i w najbliższym czasie na fanów czekać będą trzy zestawy fabularnych DLC, a także kolejne łatki i aktualizacje poprawiające wykryte błędy. Wygląda również na to, że w najbliższym czasie producenci przymierzają się do wprowadzenia opcji nowej gry plus i potwierdzają, że szlifują ją w tej chwili przygotowując do publikacji. Tak wynika przynajmniej z postu Insomniac na Twitterze, w którym przedstawiciel studia odpowiedział na pytanie w tej sprawie.

Tryb nowa gra plus to jedna z popularniejszych metod, zachęcających do ponownego przejścia gry. W przypadku Spider-Mana powinniśmy oczekiwać możliwości rozpoczęcia nowej kampanii ze zdobytymi wcześniej umiejętnościami oraz kostiumami głównego bohatera, co pozwoli nam podkręcić poziom trudności spotkań z przeciwnikami lub ukończenie przegapionych misji. Na razie nie wiemy, kiedy nowa gra plus zostanie zaimplementowana przez twórców, ale najprawdopodobniej będzie ona częścią którejś z najbliższych darmowych aktualizacji.

Jeszcze w tym roku gra otrzyma w sumie trzy fabularne DLC

  1. Recenzja gry Marvel's Spider-Man - z wielkimi oczekiwaniami nie przychodzi rozczarowanie
  2. Marvel's Spider-Man - poradnik do gry
  3. Wszystko o Spider-Man – kompendium gry
  4. Oficjalna strona gry Spider-Man