Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2007, 14:59

autor: Misiek

Speedball 2 na PC z innym podtytułem

Firmy Frogster Interactive oraz Kylotonn Entertainment, które szykują dla nas nową odsłonę Speedballa na PC ogłosiły dzisiaj, że przyjmie ona inny podtytuł.

Remake Speedball 2 zdążył się już ukazać na platformie Xbox Live z podtytułem Brutal Deluxe. Firmy Frogster Interactive oraz Kylotonn Entertainment, które szykują dla nas nową odsłonę Speedballa na PC ogłosiły dzisiaj, że przyjmie ona inny podtytuł.

Odsłona na komputery osobiste figuruje od teraz pod nazwą Speedball 2: Tournament. Według twórców idealnie oddaje to charakter remake’u, który nastawiony jest na multiplayerową rozgrywkę i liczne udogodnienia mające zbudować społeczność graczy. Czekają nas bowiem różnego rodzaju systemy rankingowe, pojedynki w klanach, ligi, czy inne dodatki mające nas zachęcić do wieloosobowej zabawy.

Speedball 2 na PC z innym podtytułem - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Speedball 2 to gra o tematyce sportowej, łącząca w sobie wybrane elementy piłki ręcznej oraz footballu amerykańskiego. Całość podana jest w bardzo brutalnej formie, premiującej uczestniczenie w dużej ilości widowiskowych starć z udziałem innych zawodników. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Speedball 2: Tournament, zapraszamy do naszej encyklopedii. Warto zajrzeć również na oficjalną stronę gry, które znajdziecie tutaj.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Speedball 2: Tournament

Speedball 2: Tournament