Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2013, 10:55

autor: Orlov

Sony podało ceny aktualizacji gier z PlayStation 3 do wersji PlayStation 4

Japońska firma postanowiła pójść na rękę fanom marki PlayStation i zaoferuje możliwość upgrade’u nowych tytułów na PS3 do cyfrowej wersji na PS4. Poznaliśmy właśnie polskie ceny tej usługi.

Sony podało ceny aktualizacji gier z PlayStation 3 do wersji PlayStation 4 - ilustracja #1

Posiadacze PlayStation 3, którzy zdecydują się na zakup tytułów przeznaczonych zarówno na tę platformę, jak i na jej następczynię – PlayStation 4, otrzymają możliwość upgrade’u tych gier do wersji dostosowanej na konsolę następnej generacji. Firma Sony ujawniła, ile kosztować będzie w Polsce tego typu usługa – podane w nawiasach daty wskazują termin, do którego możemy z niej skorzystać:

Opcja upgrade’u dotyczy wyłącznie gier zakupionych na fizycznym nośniku. Przy zakupie tytułów z dystrybucji cyfrowej otrzymają wersję na PlayStation 4 automatycznie – konieczne będzie jedynie ponowne pobranie jej na nową konsolę. Pełna instrukcja przeprowadzenia tej operacji dostępna jest pod tym adresem.

Najnowsza konsola firmy Sony trafi na polski rynek w oficjalnej dystrybucji 29 listopada tego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach