Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2013, 10:12

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

SUPERHOT - polska gra najszybciej zaakceptowaną produkcją w Steam Greenlight

Twórcy niezależnej, polskiej gry SUPERHOT poinformowali, że produkcja została zaakceptowana w usłudze Steam Greenlight w ciągu zaledwie pięciu dni.

Polska gra SUPERHOT odniosła wielki sukces w Steam Greenlight. Jest to najszybciej zaakceptowana produkcja w historii tej usługi, która uzyskała zezwolenie w ciągu zaledwie 5 dni od momentu rozpoczęcia akcji. Niestety nie ujawniono kiedy tytuł ukaże się w sklepie Steam.

W SUPERHOT czas płynie, gdy poruszamy swoją postacią. - SUPERHOT - polska gra najszybciej zaakceptowaną produkcją w Steam Greenlight - wiadomość - 2013-09-26
W SUPERHOT czas płynie, gdy poruszamy swoją postacią.

Pierwotna wersja SUPERHOT, dostępna jako gra przeglądarkowa na oficjalnej stronie, powstała w ciągu siedmiu dni w ramach konkursu 7DFPS, który odbywał się w połowie sierpnia bieżącego roku. Produkcja trafiła na łamy Steam Greenlight zaledwie kilka dni temu i jak widać, spotkała się z niesamowitym przyjęciem.

SUPERHOT to strzelanka FPP z minimalistyczną oprawą graficzną, która wyróżnia się na tle innych tego typu gier mechaniką zabawy, wykorzystującą upływ czasu. Ten płynie tylko wtedy, gdy poruszamy się postacią. Podczas rozgrywki należy unikać nadlatujących kul i głowić się nad wyczyszczeniem pomieszczenia z wszystkich przeciwników.

SUPERHOT powstaje w łódzkim studiu Blue Brick, składającym się zaledwie z kilku osób. Produkcja ukaże się na komputerach PC, jednak nie wiemy kiedy to nastąpi. Pewnym za to jest, że steamowa wersja wyposażona będzie w nowe wyzwania i znacznie więcej poziomów.