Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2021, 17:25

W 4. sezonie SnowRunnera wybudujemy kosmodrom

Już wkrótce wystartuje czwarty sezon wsparcia gry SnowRunner, zatytułowany New Frontiers. Od 18 maja wszyscy posiadacze przepustki sezonowej lub wersji Premium Edition otrzymają dostęp między innymi do nowego regionu, rosyjskiego obwodu amurskiego, oraz dwóch pojazdów - ZiKZ 605-R i Khan 317 Sentinel.

W SKRÓCIE
  1. 18 maja wystartuje nowy sezon wsparcia gry SnowRunner.
  2. Doda on między innymi nowy region, dwa kolejne pojazdy oraz kilka elementów do personalizacji swoich maszyn dla posiadaczy przepustki sezonowej lub wydania Premium Edition gry.
  3. Dodatkowo 18 maja pecetowe wydanie tytułu pojawi się na Steamie oraz w Microsoft Store.

Rozwój SnowRunnera trwa w najlepsze. Od momentu premiery ten symulator poruszania się pojazdami terenowymi w ekstremalnych warunkach doczekał się szeregu nowości w ramach trzech sezonów wsparcia, a wielkimi krokami już nadchodzi czwarty, zatytułowany New Frontiers. Jego start wyznaczono na 18 maja. Aktualizacja, jaka tego dnia ujrzy światło dzienne, wprowadzi do gry całe mnóstwo atrakcji (via Games Press). Oto ich prezentacja w formie wideo:

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich sezonów, główną atrakcją New Frontiers będzie nowy region. Gracze otrzymają szansę wirtualnego wybrania się do obwodu amurskiego, znajdującego się w południowo-wschodniej części Rosji. Przygotowana przez ekipę Saber Interactive strefa ma 12 kilometrów kwadratowych i składa się łącznie z czterech map pełnych bezdroży i trudnych przeszkód do pokonania. W trakcie zabawy w tym regionie naszą główną misją będzie pomoc w odbudowie starego i opuszczonego kosmodromu oraz całej niezbędnej infrastruktury. Z pewnością ułatwią to dwa nowe pojazdy, które również pojawią się w tytule wraz z nadchodzącą aktualizacją inicjującą czwarty sezon – potężny ZiKZ 605-R i zwinny Khan 317 Sentinel. Ponadto nie powinno także zabraknąć niespotykanych wcześniej ekskluzywnych przedmiotów do personalizacji swoich maszyn.

Pamiętajcie jednak, że dostęp do wymienionych wyżej elementów otrzymają wyłącznie osoby posiadające przepustki sezonowe bądź wydania Premium Edition SnowRunner. Na szczęście jednak pojawi się również kilka darmowych nowości w postaci chociażby świeżych wyzwań i aktywności.

W 4. sezonie SnowRunnera wybudujemy kosmodrom - ilustracja #1
Do zobaczenia na bezdrożach.

SnowRunner jest dostępny na PC, PlayStation 4 i Xboksie One (a także PlayStation 5 i Xboksie Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności) w polskiej wersji językowej. Na tej pierwszej platformie od momentu premiery w tytuł można było zagrać wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store, lecz równolegle ze startem czwartego sezonu pojawi się on również na Steamie oraz w Microsoft Store. Tego samego dnia na rynku SnowRunner zadebiutuje także na konsoli Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona internetowa gry SnowRunner
  2. SnowRunner to samochodowe Death Stranding – ale bez dziwactw Kojimy
  3. SnowRunner – poradnik do gry
E3 2021