Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2021, 11:44

SnowRunner otrzyma 3. sezon. Nowe mapy i pojazdy w drodze

Studio Saber Interactive wkrótce udostępni trzeci sezon gry SnowRunner. Wraz z nim gracze otrzymają m.in. nowy region (Wisconsin) i pojazdy w ramach przepustki sezonowej, jak również darmową zawartość.

Po listopadowych nowościach studio Saber Interactive wkrótce wprowadzi kolejny pakiet zawartości dla SnoweRunnera w ramach trzeciego sezonu gry. Na razie nie podano dokładnej daty, ale twórcy przypomnieli nam o nadchodzącej aktualizacji Locate & Deliver na Twitterze. Tam też zaprezentowano nowe screeny.

Podobnie jak poprzednie sezony, Locate & Deliver wprowadzi do gry nowy region. Tym będą okolice Wisconsin, które zwiedzimy na mapach Black Badger Lake i Grainwoods River (obie możecie podejrzeć w ramach fanowskiej strony Maprunner). Pojawią się też trzy nowe pojazdy (BOAR 45318, International Paystar 5600TS oraz Pacific P512), jak również garść skórek, naklejek etc.

W Wisconsin nie widać wiele śniegu, ale znajdziemy tu inne atrakcje. - SnowRunner otrzyma 3. sezon. Nowe mapy i pojazdy w drodze - wiadomość - 2021-02-04
W Wisconsin nie widać wiele śniegu, ale znajdziemy tu inne atrakcje.

Powyższe nowości będą dostępne dla osób, które zakupiły przepustkę sezonową (choćby w ramach wydania SnowRunner: Edycja Premium) bądź zdecydują się na nabycie dostępu do trzeciego sezonu osobno. Niemniej wraz z jego debiutem otrzymamy też darmową zawartość. Na dotychczasowych mapach pojawią się nowe misje i próby, a gracze będą mogli zdobyć kolejne przyczepy, dodatki oraz elementy ozdobne. To wszystko zostanie udostępnione wraz z debiutem Locate & Deliver na platformie Epic Games Store oraz w oficjalnych sklepach PlayStation i Microsoftu.

  1. Oficjalna strona gry SnoweRunner
  2. SnowRunner to samochodowe Death Stranding – ale bez dziwactw Kojimy
  3. SnowRunner - poradnik do gry