Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2020, 09:14

autor: Aquma

SnowRunner dostał nowe mapy i pojazdy - premiera 2. sezonu

Deweloperzy ze studia Saber Interactive poinformowali, że w symulatorze ciężarówki SnowRunner wystartował dziś drugi sezon wsparcia – Explore & Expand. Oto podsumowanie nowej zawartości.

W SKRÓCIE:

  1. w SnowRunner wystartował sezon Explore & Expand;
  2. w grze pojawiło się sporo nowej zawartości – mowa o mapach, misjach, samochodach i mechanikach;
  3. większość nowości jest dostępna tylko dla posiadaczy przepustki sezonowej, ale twórcy zadbali też o kilka darmowych prezentów dla wszystkich graczy.

Dziś w SnowRunner – symulatorze ciężarówki od zespołu Saber Interactive – rozpoczął się drugi sezon wsparcia, zatytułowany Explore & Expand (w wolnym tłumaczeniu „eksploruj i rozwijaj się”). W związku z tym otrzymaliśmy sporo nowej zawartości, obejmującej m.in. kolejne mechaniki rozgrywki, mapy i samochody. Poniżej znajdziecie zwiastun podsumowujący nowości.

Co dokładnie dostajemy? Przede wszystkim w SnowRunner pojawiły się dwie nowe mapy, umiejscowione na terytorium Jukon w Kanadzie – Flooded Foothills oraz Big Salmon Peak. Obydwie oferują obszar 4 km2, co oznacza, że od premiery świat gry powiększył się aż o 50%. DLC obejmuje również trzy pojazdy: CAT TH357D AG (niewielki, wysoce mobilny podnośnik), KRS 58 „Bandit” (ciężarówka 8x8 z dźwigiem zamontowanym za kabiną kierowcy) oraz CAT 770G (największy samochód, jaki kiedykolwiek pojawił się w serii).

W Jukon otrzymamy zupełnie nowe zadanie zbudowania zakładu przetwórstwa rudy w wyjątkowo dzikiej i niesprzyjającej cywilizacji lokalizacji. Będzie to od nas wymagało gromadzenia potrzebnych surowców (stąd taka, a nie inna selekcja pojazdów dodanych do gry), a także korzystania z kolejnej nowości – mechaniki tworzenia ładunków.

Wymieniona powyżej zawartość jest płatna (dostępna dla posiadaczy przepustki sezonowej), ale poza nią otrzymamy też trochę darmowych rzeczy. Chodzi m.in. o nowe opcje dostosowania wyglądu pojazdów, kolejne wyzwania (ang. Trials) oraz misje Extreme Cargo w regionach Taymyr i Alaski. W grze pojawi się również wyczekiwana funkcja pozwalająca na przewożenie samochodów na lawecie.

  1. SnowRunner to samochodowe Death Stranding – ale bez dziwactw Kojimy
  2. SnowRunner – poradnik
  3. SnowRunner – strona oficjalna