Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2020, 13:48

autor: Adrian Werner

SnowRunner - interaktywna mapa wskazuje ukryte pojazdy i ulepszenia

Ruszył fanowski projekt MapRunner, czyli interaktywna mapa dla fanów gry SnowRunner, pokazująca m.in. lokalizacje ukrytych pojazdów i ulepszeń.

SnowRunner - interaktywna mapa wskazuje ukryte pojazdy i ulepszenia - ilustracja #1
SnowRunner okazał się jedną z najciekawszych premier kwietnia.
MapRunner to m.in.:
  1. mapy regionów w grze,
  2. ikony zaznaczające lokalizacje m.in. pojazdów, przedmiotów i budynków;
  3. możliwość wyświetlania tylko określonych typów ikon;
  4. uzyskiwanie koordynatów obiektów.

Symulator ciężarowych pojazdów terenowych SnowRunner nie należy do prostych gier. Dlatego warto polecić udostępniony właśnie projekt MapRunner, czyli zestaw fanowskich map, pozwalających na odnalezienie wszystkich najważniejszych lokacji i przedmiotów.

Projekt opracował deviousdrizzle. MapRunner ma postać strony zawierającej interaktywne mapy regionów w grze. Możemy m.in. zobaczyć lokalizacje pojazdów (w tym tych ukrytych), najważniejszych budynków, przedmiotów i ulepszeń. Dostępne są również opcje pozwalające na wyświetlanie tylko określonych typów obiektów.

Co godne pochwały, każdej ikonie towarzyszą koordynaty, co jest szalenie przydatne podczas rozgrywek w trybie kooperacyjnym, gdyż pozwala łatwo podzielić się lokalizacjami interesujących nas obiektów.

Przypomnijmy, że SnowRunner ukazał się 20 kwietnia tego roku, równocześnie na PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach gra oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem. Wersja pecetowa uzyskała średnią ocen na poziomie 82% według serwisu Metacritic. W przypadku wydania na XONE jest to 81%, a PS4 - 80%.

  1. Strona projektu MapRunner
  2. SnowRunner to samochodowe Death Stranding – ale bez dziwactw Kojimy
  3. SnowRunner - poradnik do gry
  4. Oficjalna strona gry