Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2021, 18:06

autor: GRG

Nowy sezon SnowRunner na zwiastunie Year 2 Pass

Zapowiedziano kolejne sezony gry SnowRunner w ramach przepustki sezonowej Year 2 Pass. Zobacz nowości na zwiastunie.

Fani SnowRunnera mogą zacierać ręce, gra doczekała się oficjalnej zapowiedzi nowych sezonów, będących częścią przepustki Year 2 Pass. Wielbiciele ekstremalnego transportu terenowego otrzymają łącznie cztery sezony z nowymi regionami, ciężarówkami i wyzwaniami. Część zawartości będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy – tryby Immersive (ukrywający interfejs podczas gry) i New Game+ (pozwalający kontynuować rozgrywkę po ukończeniu wszystkich zadań), elementy kosmetyczne oraz coś, na co czekali wszyscy gracze: cross-play między platformami Steam, Epic Games Store i Microsoft Store.

Początek sezonu 5., nazwanego Build & Dispatch, zapowiedziano na 9 września 2021 roku. Będziemy jeździć na dwóch nowych mapach w obwodzie rostowskim, otrzymamy dwie potężne ciężarówki marki Tatra (Force i Phoenix) po odbudowaniu ich fabryki oraz dostaniemy kolejny dodatek do pojazdów: dynamiczne rampy. W sezonie 5 ma również zadebiutować funkcja cross-play.

Sezon 6., zatytułowany Haul & Hustle, przeniesie nas do niedostępnego wcześniej regionu w USA, gdzie w ciężkich warunkach zimowych będziemy prowadzić wycinkę i transport drzew. Pojawią się nowe pojazdy, a rozgrywka będzie mocno utrudniona ze względu na ograniczone zasoby.

Sezon 7., Complete and Conquer, będzie skupiał się na rozgrywce wieloosobowej, wprowadzi elementy sportowej rywalizacji w warunkach jazdy terenowej. Gracze zmierzą się na nowej mapie turniejowej i zweryfikują swoje umiejętności na trasach pełnych ekstremalnych przeszkód.

Sezon 8. ma być według zapowiedzi twórców największym dodatkiem, zamykającym Year 2 Pass w 2022 roku. Wiadomo jedynie, że pojawi się nowy region, pojazdy oraz tryb gry.

Jak widać, szykuje się naprawdę ciekawy rok dla SnowRunnera, który niedawno pojawił się również w usłudze Xbox Game Pass. Warto wspomnieć, że przepustkę sezonową Year 2 Pass można już kupić i oferuje ona graczom dostęp do dwóch nowych maszyn marki Tatra (813 i 805) oraz skórek dla ciężarówek Azov 5319, Azov 73210, YAR 87 i Voron AE-4380.