Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2021, 09:40

SnowRunner trafił na Game Passa, Steam i Switch

SnowRunner trafił do sprzedaży w serwisach Steam i Microsoft Store. Gra zadebiutowała również na konsoli Nintendo Switch oraz w usłudze Game Pass. Do tego premierę miał dodatek Season 4: New Frontiers.

W SKRÓCIE:
  • pecetowy SnowRunner trafił do sprzedaży w serwisach Steam i Microsoft Store,
  • gra zadebiutowała również na Nintendo Switch,
  • SnowRunnera dodano także do oferty usługi Game Pass,
  • dzisiaj miała miejsce również premiera dodatku Season 4: New Frontiers.

Symulator SnowRunner wjeżdża dziś na nowe rynki. Po pierwsze, gra trafiła wreszcie do sprzedaży w serwisach Steam oraz Microsoft Store. Wcześniej wersja pecetowa przez rok dostępna była wyłącznie w Epic Games Store (gdzie obecnie można ją kupić za 99 zł, czyli o 30 zł taniej niż na Steamie). Produkcja zadebiutowała również na konsoli Nintendo Switch.

Po drugie, SnowRunner został dodany do katalogu gier dostępnych w ramach abonamentu Game Pass. Co ważne, dotyczy to zarówno wersji pecetowej, jak i tej na Xboksa One. Warto wspomnieć, że obecnie trwa ograniczona czasowo promocja, w ramach której można uzyskać 3 miesiące subskrypcji w wersji Ultimate za 4 zł.

Ekspansja symulatora na nowe platformy i usługi nie jest jedynym ważnym wydarzeniem dla fanów gry. Dzisiaj zadebiutowało również kolejne rozszerzenie w postaci Season 4: New Frontiers. DLC wprowadza nowy region ze świeżymi wyzwaniami. Strefa ma 12 kilometrów kwadratowych i składa się z czterech map osadzonych na terenach obwodu amurskiego, znajdującego się w południowo-wschodniej części Rosji.

DLC oferuje także dwa dodatkowe pojazdy (ZiKZ 605-R oraz Khan 317 Sentinel) oraz zestaw specjalnych przedmiotów do personalizacji maszyn, takich jak alternatywne skórki i ozdoby. Wszystkim tym możemy bawić się w nowym głównym zadaniu, którego celem jest odbudowa starej radzieckiej wyrzutni rakiet.

Przypomnijmy, że SnowRunner ukazał się 20 kwietnia 2020 roku, równocześnie na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem. Wersja pecetowa uzyskała średnią ocen na poziomie 82% według serwisu Metacritic. W przypadku wydań konsolowych jest to 81%.

  1. SnowRunner to samochodowe Death Stranding – ale bez dziwactw Kojimy
  2. SnowRunner - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry