Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2021, 09:35

autor: Aquma

Diablo 4 w bazie danych PlayStation. Możliwe, że zbliżają się testy

W bazie danych PlayStation pojawiła się tajemnicza gra, która najprawdopodobniej jest wczesną wersją Diablo 4. Wygląda na to, że deweloperzy z Blizzard Entertainment będą testowali swoją produkcję na konsolach Sony.

W SKRÓCIE:

  1. w bazie danych PlayStation pojawiła się tajemnicza gra o sygnaturze ID WELOOOOVEDOGS, ograniczeniu wiekowym 17+ i rozmiarze 43,97 GB;
  2. wszystko wskazuje na to, że jest to Diablo IV;
  3. wygląda na to, że firma Blizzard Entertainment planuje przeprowadzić testy swojego dzieła na konsolach Sony.

Do bazy danych PlayStation została w nocy dodana tajemnicza gra od firmy Activision o rozmiarze 43,97 GB, sygnaturze ID WELOOOOVEDOGS i ograniczeniu wiekowym 17+. Analizujący tę sprawę fani dotarli do logo, które sugeruje, że chodzi o Diablo IV – najnowszą odsłonę słynnego cyklu hack’n’slash, która ma zadebiutować m.in. na konsolach Sony (a także na Xboksach i pecetach).

Diablo 4 w bazie danych PlayStation. Możliwe, że zbliżają się testy - ilustracja #1
Diablo 4 w bazie danych PlayStation. Możliwe, że zbliżają się testy - ilustracja #2
Wpisy na Twitterze poświęcone tajemniczemu znalezisku. Źródła: https://twitter.com/PlaystationSize/status/1394302164454023168 https://twitter.com/justinxrubin/status/1394344725818249222

Należy zaznaczyć, że dodanie gry do bazy danych PlayStation nie oznacza, że zbliża się jej premiera. Jednak wszystko wskazuje na to, że deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment mogą niedługo rozpocząć jakiegoś rodzaju testy swojego dzieła na konsoli Sony. Trudno powiedzieć, jaka będzie ich skala – może chodzić o niewielkie, zamknięte alfa-testy skupiające się na aspektach technicznych, ale niewykluczone, że produkcja zostanie udostępniona większej grupie graczy. Oczywiście poinformujemy Was, jak tylko firmy Activision i Blizzard Entertainment podzielą się jakimiś konkretami na temat testów omawianego tytułu.

Przypominamy, że Diablo 4 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One (przynajmniej według zapowiedzi z listopada 2019 roku, choć wersje na PlayStation 5 i Xboksa Series X są bardzo prawdopodobne). Produkcja nie ma na razie daty premiery, ale z uwagi na zbliżający się debiut Diablo 2: Resurrected – ma do niego dojść w tym roku – premiera D4 przed końcem 2021 r. wydaje się mało prawdopodobna.

  1. Diablo 4 wygląda jak Diablo, którego zawsze chcieliśmy
  2. Diablo IV – strona oficjalna