Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2018, 12:38

autor: Aquma

Sniper Elite 3 w październikowej ofercie PlayStation Plus?

Matvei Trueman – pochodzący z Rosji użytkownik Twittera – zamieścił na swoim koncie zdjęcie sugerujące, że w ramach październikowej oferty PlayStation Plus otrzymamy grę Sniper Elite 3.

Sniper Elite 3: Ultimate Edition za darmo dla abonentów PlayStation Plus? - Sniper Elite 3 w październikowej ofercie PlayStation Plus? - wiadomość - 2018-09-25
Sniper Elite 3: Ultimate Edition za darmo dla abonentów PlayStation Plus?

Rosyjski użytkownik Twittera Matvei Trueman zamieścił na swoim koncie zdjęcie sugerujące, że w październikowej ofercie „darmowych” gier w ramach abonamentu PlayStation Plus może się znaleźć strzelanka Sniper Elite 3. Tweet nie zawiera żadnych dodatkowych informacji, które umożliwiłyby zweryfikowanie wiarygodności plotki. Warto jednak odnotować, że w odpowiedzi na komentarz jednego z użytkowników, sam autor obrazka stwierdził, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z pomyłką.

Tweet będący źródłem plotki.
Tweet będący źródłem plotki.

Sniper Elite 3 to wydana w 2014 roku strzelanka autorstwa studia Rebellion. W produkcji tej przenosimy się do Afryki w czasach II wojny światowej. Wcielając się w znanego z poprzednich odsłon serii Karla Fishburne’a – walczącego dla amerykańskich sił zbrojnych strzelca wyborowego – trafiamy do tego teatru wojennego, by powstrzymać Niemców przed skonstruowaniem niezwykle groźnej broni.

Omawiany tytuł spotkał się z dość mieszanym przyjęciem ze strony branżowych mediów – jego średnia z recenzji w serwisie Metacritic wynosi obecnie 63-71%, w zależności od platformy (u nas został oceniony nieco przychylniej i może się pochwalić solidną notą 8/10). Co ważne, na zdjęciu będącym źródłem plotki widnieje okładka edycji Ultimate, zawierającej także 9 DLC, w tym trzy rozszerzenia fabularne z cyklu Save Churchill.

  1. Rebellion – strona oficjalna