Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2012, 10:44

Sleeping Dogs otrzyma pięć nowych DLC, w tym jedno duże fabularne rozszerzenie

Mamy dobre wieści dla fanów Sleeping Dogs. Firma Square-Enix zapowiedziała właśnie trzy nowe małe DLC do tej gry. W planach jest również duże fabularne rozszerzenie.

Sleeping Dogs otrzyma pięć nowych DLC, w tym jedno duże fabularne rozszerzenie - ilustracja #1

Sleeping Dogs okazało się jedną z najmilszych niespodzianek tego roku. Fanów gry powinna ucieszyć wiadomość, że firma Square-Enix ogłosiła, że trwają prace nad czterema małymi dodatkami DLC. Ponadto w produkcji znajduje się również jedno duże rozszerzenie, które zaoferuje długie misje fabularne. Ten potężny dodatek ujawniony zostanie dopiero w przyszłym miesiącu, podczas konwentu Comic-Con. Na razie wydawca podzielił się jedynie informacjami na temat mniejszych DLC.

  1. Sleeping Dogs – strona oficjalna gry

Ujawnione dodatki to Street Racer Pack, SWAT Pack, Tactical Soldier Pack oraz Community Gift Pack. Wszystkie cztery zadebiutują w październiku. Community Gift Pack będzie darmowe i znajdą się w nim dodatkowe ubrania oraz specjalna wersja auta Bisai. Pozostałe rozszerzenia mają być płatne.

Street Racer Pack

Zgodnie z nazwą dodatek Street Racer Pack skoncentruje się na nielegalnych wyścigach ulicznych. Gracze wezmą udział w trzech zawodach, podczas których wykorzystają samochody, motocykle i łodzie motorowe. DLC zawierać też ma nowy motocykl (Sting) oraz hełm i kurtkę, zapewniające dodatkową ochronę przed kulami.

SWAT Pack

Bardziej ambitnie prezentować się ma SWAT Pack. Dodatek wzbogaci grę o dwadzieścia nowych misji, podczas których wcielimy się w członka tytułowej grupy policyjnej. Siedząc za kierownicą specjalnej furgonetki będziemy patrolowali ulice Hongkongu i odpowiadali na wezwania. Solidne opancerzenie pojazdu sprawi, że świetnie sprawdzi się on w roli mobilnej osłony. Otrzymamy też dostęp do uniformu SWAT, dzięki któremu dwukrotnie zwiększy się nasza wytrzymałość na obrażenia.

Tactical Soldier Pack

Ostatnie zapowiedziane DLC to Tactical Soldier Pack, które jest zdecydowanie najskromniejszą pozycją z całej trójki. Rozszerzenie umożliwi założenie taktycznego wdzianka, zapewniającego większą ochronę przed ranami niż jakikolwiek inny strój w grze. Ponadto w każdej misji będziemy mogli wykorzystać ciężki karabin maszynowy z granatnikiem, czyli broń, której używaliśmy podczas misji The Funeral i Civil Discord.

  1. Recenzja gry Sleeping Dogs – mamy hit na koniec wakacji
  2. Sleeping Dogs - poradnik do gry