Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2016, 11:12

autor: Góral

Slasher Furi ukaże się 5 lipca na PC i PlayStation 4

Studio The Game Bakers ujawniło datę premiery gry Furi, czyli slashera, w którym każdy przeciwnik jest bossem. Tytuł ukaże się 5 lipca na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 4.

Poznaliśmy datę premiery zapowiedzianej w 2015 roku gry Furi na PC-ty i konsolę PlayStation 4. Produkcja autorstwa studia The Game Bakers ukaże się na obu platformach sprzętowych, w ramach Steama i PlayStation Store, 5 lipca bieżącego roku. Koszt zakupu wyniesie 24,99 dolarów i choć nie znamy jeszcze europejskiej ceny, śmiało można założyć, że nie będzie się ona zbytnio różnić od amerykańskiej, więc zainteresowane osoby muszą przyszykować około 100 zł.

Furi będzie dość nietypowym slasherem. W kampanii fabularnej wcielimy się w znakomitego wojownika, który jednak został pojmany i osadzony w wielkim więzieniu. By się z niego wydostać, będziemy musieli pokonać szereg strażników noszących przy sobie niezbędne dla nas klucze. Problem w tym, że nie będą to zwykli przeciwnicy, a wybitne jednostki, posiadające równie wysokie umiejętności, jak nasz podopieczny. W związku z tym rozgrywka w praktyce sprowadzać ma się przede wszystkim do toczenia starć z bossami.

Główny bohater Furi, by uciec z więzienia, będzie musiał zmierzyć się z bardzo wymagającymi przeciwnikami. - Slasher Furi ukaże się 5 lipca na PC i PlayStation 4 - wiadomość - 2016-06-23
Główny bohater Furi, by uciec z więzienia, będzie musiał zmierzyć się z bardzo wymagającymi przeciwnikami.
Furi w skrócie:
  • gra akcji / slasher;
  • ukaże się 5 lipca na PC i PS4;
  • za projekt odpowiada studio The Game Bakers.

Deweloperzy obiecują wymagający, ale satysfakcjonujący system walki, wymuszający na graczach ostrożność oraz znalezienie odpowiedniej taktyki. Jednocześnie ma być on mocno zręcznościowy, więc podczas zabawy trzeba będzie wykazać się niezłym skillem.

Kolejną atrakcją produkcji studia The Game Bakers jest fakt, że za projekty postaci odpowiada Takashi Okazaki, czyli twórca popularnej mangi Afro Samurai. Natomiast elektroniczna ścieżka dźwiękowa jest dziełem takich zespołów jak Carpenter Brut i Danger.