Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2016, 10:55

autor: Adrian Werner

Kill Strain - sieciowa strzelanka od Sony zadebiutuje w lipcu

Będący własnością firmy Sony zespół San Diego Studio poinformował, że zmierzająca na PlayStation 4 sieciowa strzelanka Kill Strain zadebiutuje 19 lipca tego roku dla wszystkich użytkowników, a tydzień wcześniej dla osób z abonamentem PlayStation Plus. Obecnie trwają beta testy projektu i dostanie się do nich nie jest trudne.

Firma Sony ujawniła datę premiery Kill Strain, czyli strzelanki z widokiem z lotu ptaka, nad którą pracuje San Diego Studio. Produkcja ukaże się 19 lipca, wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Projekt wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Osoby opłacające abonament PlayStation Plus będą mogły rozpocząć zabawę tydzień wcześniej, czyli 12 lipca.

KILL STRAIN W SKRÓCIE:
  • Deweloper: San Diego Studio
  • Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  • Gatunek: strzelanka
  • Platforma: PlayStation 4
  • Model biznesowy: free-to-play
  • Data premiery: 19 lipca

Obecnie trwają zamknięte testy gry w ramach tzw. Limited Access. Osoby zainteresowane wypróbowaniem Kill Strain przed premierą wciąż mogą udać się na oficjalną stronę i dokonać tam rejestracji, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzymają klucze. Znacznie łatwiejszym sposobem jest jednak po prostu zalogowanie się na PlayStation Network i aktywowanie kodu:

  1. R5JH-QHNR-PA2G

Klucz ten został podany w najnowszym zwiastunie i pozwala pobrać Kill Strain w Limited Access. Kod jest wielokrotnego użytku, choć nie wiemy, czy nie zostanie on za jakiś czas dezaktywowany, więc zalecamy pośpiech. Warto dodać, że uczestnicy testów, którzy przed 5 lipca osiągną 20 poziom doświadczenia, dostaną w nagrodę unikalną skórkę Vanguard Vincent, do wykorzystania w pełnej wersji gry.

Kill Strain - sieciowa strzelanka od Sony zadebiutuje w lipcu - ilustracja #2

Przypomnijmy, że Kill Strain to strzelanka z widokiem z lotu ptaka, nastawiona na sieciowe rozgrywki w trybie PvP. W nim walczą ze sobą trzy drużyny - dwie z nich to czteroosobowe oddziały ludzi, a trzecia grupa składa się z jednego lub dwóch mutantów. Te istoty posiadają zdolność przeobrażania ludzi w kreatury podobne sobie, dlatego wraz z rozwojem meczu liczebność tej drużyny rośnie, a pozostałych dwóch maleje.

Każdy oddział ludzki posiada własną bazę i wygrywa, jeśli zniszczy tę należącą do przeciwnika. Natomiast mutanci zwyciężają wtedy, gdy przeobrażą wszystkich rywali. Zabawę uatrakcyjnia fakt, że uczestnicy potyczek nie są anonimowymi postaciami. Zamiast tego każdy kieruje konkretnym bohaterem, dysponującym unikalnymi zdolnościami.

  1. Kill Strain – oficjalna strona gry