Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2021, 13:28

autor: Entelarmer

Skyrim: Wyrmstooth ledwo co wrócił z martwych, a już otrzymał dużą aktualizację

Fani The Elder Scrolls V: Skyrim dopiero co świętowali powrót popularnej modyfikacji Wyrmstooth. Tymczasem twórca moda udostępnił sporą aktualizację 19.4 na PC oraz konsolach Xbox One i Nintendo Switch.

Od lutego gracze mogą ponownie pobrać Wyrmstooth – popularną modyfikację Skyrima autorstwa Jonx0ra, która zniknęła z sieci w 2016 roku. Jednak na tym nie koniec. Twórca moda udostępnił nową wersję swojego dzieła o numerze 19.4 na komputerach osobistych (dla pierwotnej wersji gry oraz Special Edition), Xboksie One oraz Nintendo Switchu. Nowości podsumował w filmiku udostępnionym na swoim kanale YouTube oraz w wątku w serwisie Reddit.

Pełna lista zmian jest dość obszerna i uwzględnia nie tylko – skądinąd liczne – poprawki błędów. Jonx0r odświeżył lub dodał mówione kwestie dialogowe, z których część została nagrana od nowa. Wyrmstooth 19.4 wprowadził też 17 nowych, unikalnych występów jednego z bardów i kolejne zadanie poboczne. Wszystko to wraz z pozostałymi atrakcjami tytułowej wyspy Wyrmstooth (w tym historią konfliktu Wschodniej Kompanii Imperialnej ze smokiem) możecie sprawdzić po pobraniu i zainstalowaniu modyfikacji.

Skyrim stanowczo nie narzeka na brak nowych modów, nawet prawie 10 lat po debiucie gry. Niedawno twórcy Skywinda pokazali, czego możemy spodziewać się po Morrowindzie na silniku piątego The Elder Scrolls. Niemal co chwila pojawiają się też informacje na temat innych, mniej lub bardziej ambitnych projektów na bazie tej produkcji.

 1. Wyrmstooth - wersja dla The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)
 2. Wyrmstooth - wersja dla Skyrim Special Edition (PC)
 3. Wyrmstooth w Steam Workshop
 4. Wyrmstooth - wersja na Xboksa One
 5. Wyrmstooth - wersja na Nintendo Switch
 6. Oficjalna strona gry The Elder Scrolls V: Skyrim
 7. The Elder Scrolls V: Skyrim - recenzja - mamy grę roku?
 8. Skyrim – poradnik do gry
 9. Gry single player, w które redakcja GRYOnline.pl grała ponad 100 godzin
 10. The Elder Scrolls V: Skyrim - Wyrmstooth - pobierz mod z naszego mirrora (PC)
 11. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Wyrmstooth - pobierz mod z naszego mirrrora (PC)