Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2012, 20:56

autor: Hed

Siedemnasty dodatek do EVE Online zadebiutuje 22 maja

Siedemnasty dodatek do gry MMO EVE Online, zatytułowany Inferno, wystartuje 22 maja. Producent przybliżył najciekawsze funkcje i nowości, jakie wprowadzi to rozszerzenie.

Siedemnasty dodatek do EVE Online zadebiutuje 22 maja  - ilustracja #1

Firma CCP opublikowała stronę internetową poświęconą Inferno, czyli siedemnastemu dodatkowi do gry sieciowej EVE Online. Jednocześnie podano datę premiery rozszerzenia, które podobno wstrząśnie wszechświatem – fani produkcji mogą spodziewać się go 22 maja. Islandzki deweloper zamierza podrasować funkcje wojenne, frakcje i wprowadzić parę nowych pomysłów oraz przedmiotów. Wszystko to pokazano na kilku efektownych obrazkach.

Inferno to kolejna próba studia CCP na dostarczenie graczom EVE Online powodów do przemierzania galaktyki, wykonywania misji i toczenia batalii między korporacjami. Tym razem deweloper wziął na warsztat takie elementy jak grafika, interfejs, system wypowiadania wojen, czy chociażby inwentarz. Twórcy przekonują, że dodatek ułatwi nowym graczom wejście w świat gry, a weteranom da większą kontrolę nad prowadzonymi wojnami.

EVE Online to jedna z dłużej funkcjonujących gier MMO. Produkcja wystartowała w 2003 roku i do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. To zasługa studia CCP, które regularnie rozbudowuje dzieło i wzbogaca je o nowe pomysły. Nie wszystkie z nich są udane – pamiętamy o niedawnych kontrowersjach, jakie wzbudził kierunek obrany przez dewelopera. Na szczęście CCP chyba rozumie swoje błędy i chce je naprawić.

  1. Oficjalna strona EVE Online