Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 grudnia 2019, 17:32

autor: qjin

Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo w Epic Games Store

Kolejny dzień świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store, kolejna darmowa gra. Tym razem padło na wzorowaną na serii Commandos strategię Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Fani takich gier jak Commandos i Desperados powinni być zadowoleni z Shadow Tactics. - Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-28
Fani takich gier jak Commandos i Desperados powinni być zadowoleni z Shadow Tactics.

Dzisiaj, w ramach świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store, można odebrać za darmo grę Shadow Tactics: Blades of the Shogun, taktyczną strategię inspirowaną takimi tytułami, jak seria Commandos i Desperados. Aby dodać produkcję do swojego konta, należy udać się pod niniejszy adres i nacisnąć na przycisk „odbierz”. Tradycyjnie oferta obowiązuje tylko 24 godziny – do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to gra niemieckiego studia Minimi Games, któremu udało się oddać w niej ducha takich kultowych strategii taktycznych, jak Commandos, Desperados i Robin Hood: Legenda Sherwood. Produkcja została tak dobrze przyjęta przez krytyków i graczy (wersja PC ma w obu przypadkach średnią ocen w serwisie Metacritic wynoszącą 85%), że firma THQ Nordic zleciła wspomnianym twórcom przygotowanie Desperados III, opartego praktycznie na tym samym stylu rozgrywki. O tym, czy są to odpowiedni ludzie do tego zadania, możecie przekonać się, sprawdzając Shadow Tactics: Blades of the Shogun bez wydawania grosza.

To są już ostatnie dni świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store. Kolejna „darmówka” zostanie ujawniona jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego. Sugerując się obrazkiem zapowiadającym nową grę i informacją o wydawcy Devolver Digital, może być nią The Talos Principle.