Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 28 grudnia 2019, 17:50

autor: Serek

2. sezon The Mandalorian jesienią 2020 roku

Jon Favreau, producent wykonawczy serialu The Mandalorian, ogłosił za pośrednictwem Twittera, że drugi sezon widowiska trafi na platformę Disney+ jesienią 2020 roku.

Pierwszy aktorski serial w świecie Gwiezdnych wojen przypadł do gustu fanom marki. - 2. sezon The Mandalorian jesienią 2020 roku - wiadomość - 2019-12-29
Pierwszy aktorski serial w świecie Gwiezdnych wojen przypadł do gustu fanom marki.

Wczoraj na platformie Disney+ zadebiutował finałowy odcinek serialu The Mandalorian. Wśród oglądających zapanowała opinia, że to właśnie ósmy epizod wyszedł najlepiej, co można sprawdzić po ocenach w sieci. Okazuje się jednak, że to nie koniec „prezentów” od twórców. Jon Favreau, producent wykonawczy, zapowiedział za pośrednictwem Twittera drugi sezon serialu, który ma się ukazać jesienią 2020 roku.

Chociaż nie otrzymaliśmy dokładnej daty premiery, to i tak świetna wiadomość. Fani są zachwyceni pierwszym aktorskim serialem w historii Gwiezdnych wojen. Miejmy także nadzieję, że do debiutu drugiego sezonu platforma Disney+ pojawi się w Polsce. Przypominamy, że w Europie Zachodniej ma być dostępna od 31 marca 2020 roku. Co ciekawe, zainteresowany wyreżyserowaniem jednego odcinka kolejnej serii jest Rian Johnson - znany fanom z Ostatniego Jedi, epizodu, który jak żaden inny podzielił widownię. Być może dostanie taką szansę.

Świetne przyjęcie Mandalorianina przez miłośników serii jest dobrym prognostykiem przed premierą kolejnych seriali w świecie Gwiezdnych wojen. Przypomnijmy, że „w kolejce” czekają historie Obi-Wana Kenobiego oraz Cassiana Andora. Istotny jest również fakt, że reżyserką tej pierwszej będzie Deborah Chow, która pracowała na planie The Mandalorian. Najbliższe lata zapowiadają się naprawdę ciekawie w temacie produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen na srebrnym ekranie.

  1. Oficjalna strona internetowa Star Wars
  2. The Mandalorian to najlepsze co przydarzyło się Star Wars od Powrotu Jedi
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.