Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2017, 15:48

autor: Góral

Serious Sam's Bogus Detour - powstaje kolejna odsłona serii Serious Sam

Latem bieżącego roku na komputerach osobistych ukaże się zręcznościowa strzelanka Serious Sam's Bogus Detour od studia Crackshell, które możecie kojarzyć z gry Hammerwatch. Croteam pomaga przy projekcie, a jego wydaniem zajmie się Devolver Digital.

Studio Crackshell zapowiedziało grę Serious Sam's Bogus Detour – zupełnie nową odsłonę słynnej serii, choć chyba nie taką, na jaką liczyli fani. Projekt nie jest bowiem wyczekiwanym Serious Samem 4, a zręcznościową strzelanką z akcją obserwowaną z kamery zawieszonej nad polem walki. Grać będzie można w pojedynkę, choć produkcja rozwinie skrzydła dopiero w ramach co-opa dla maksymalnie czterech graczy. Oprócz kampanii fabularnej w Serious Sam's Bogus Detour znajdziemy też tryby versus, w tym klasyczny Deathmatch dla dwunastu osób. Pojawi się także Survival Mode.

Serious Sam's Bogus Detour w skrócie:
  1. zręcznościowa strzelanka na PC-ty;
  2. ukaże się latem bieżącego roku;
  3. nad grą pracuje studio Crackshell, znane z Hammerwatcha.

Deweloperzy chwalą się też interesującym systemem rozwoju postaci i wieloma modyfikacjami rozgrywki. Poza tym możecie również liczyć na wsparcie dla modów. Premiera Serious Sam's Bogus Detour odbędzie się latem bieżącego roku na komputerach osobistych.

Ekipę Crackshell być może część z Was kojarzy z całkiem udanego, choć niszowego Hammerwatcha. Dodatkowo w pracach nad Serious Sam's Bogus Detour pomaga samo Croteam, a więc twórcy serii. Mało tego, stroną wydawniczą zajmie się firma Devolver Digital, która przyzwyczaiła nas, że nie bierze pod opiekę niewypałów. Bardzo możliwe, że tytuł okaże się więc całkiem miłym przerywnikiem w oczekiwaniu na czwórkę.

Jedną z atrakcji Serious Sam's Bogus Detour będą bardzo zróżnicowane lokacje. - Serious Sam's Bogus Detour - powstaje kolejna odsłona serii Serious Sam - wiadomość - 2017-04-10
Jedną z atrakcji Serious Sam's Bogus Detour będą bardzo zróżnicowane lokacje.