Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2018, 09:43

autor: Adrian Werner

Serious Sam 4 Planet Badass - pierwsze screeny i konkrety

Zespół Croteam wypuścił pierwsze screeny z Serious Sam 4: Planet Badass i podzielił się garścią konkretów na temat tej wyczekiwanej strzelanki.

Gra będzie pokazywana podczas targów E3. - Serious Sam 4 Planet Badass - pierwsze screeny i konkrety - wiadomość - 2018-06-09
Gra będzie pokazywana podczas targów E3.
SERIOUS SAM 4 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Croteam
  2. Wydawca: Devolver Digital
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4

W kwietniu studio Croteam zapowiedziało grę Serious Sam 4: Planet Badass, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek. Wtedy wypuszczono jednak tylko krótki teaser i poskąpiono konkretów odnośnie tej produkcji. Teraz autorzy ujawnili wreszcie garść informacji oraz udostępnili zestaw screenów.

Rdzeniem rozgrywki pozostanie dynamiczna walka z widokiem pierwszoosobowym, podczas której wykorzystamy pokaźny wybór potężnego uzbrojenia. Tradycyjnie przyjdzie nam zmierzyć się z hordami przeciwników, wśród których pojawią się zarówno starzy znajomi, tacy jak Kamikaze czy szkielety Kleer, jak i wielu debiutantów.

Autorzy obiecują olbrzymie mapy, gęsto zapełnione zadaniami, sekretami i zasadzkami. Rozmiary poziomów mają być tak duże, że podczas zabawy często będziemy korzystali z różnorodnych pojazdów, takich jak motocykl, kombajn, a nawet papamobile. Twórcy podkreślają jednak, że dalej będzie to klasyczna gra FPS z liniową kampanią, a nie produkcja z otwartym światem.

Co ciekawe, dzięki pojawieniu się trybu kooperacyjnego tym razem Sam nie będzie walczył samotnie. W bitwach wspomogą go towarzysze broni, tacy jak Rodriguez, Jones czy Hellfire, którzy wcześniej pojawiali się tylko w scenkach przerywnikowych.

Na razie nie wiemy, kiedy Serious Sam 4: Planet Badass trafi do sprzedaży. Gra ma być jednak obecna na targach E3, więc mamy nadzieję, że wkrótce poznamy termin premiery i obejrzymy zapisy rozgrywki.

  1. Oficjalna strona serii

Ostatnia aktualizacja: 2018-06-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Serious Sam 4

Serious Sam 4