Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2011, 15:35

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Serious Sam 3: BFE debiutuje na pecetach

Na serwisie Steam o godzinie 19.00 zadebiutuje nowa gra chorwackiego zespołu Croteam, czyli Serious Sam 3: BFE. Z tej okazji wypuszczono specjalny zwiastun.

Dzisiaj o godzinie 19.00 czasu polskiego na serwisie Steam zadebiutuje gra Serious Sam 3: BFE. Z okazji pecetowego debiutu w sieci ukazał się specjalny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Serious Sam 3: BFE to kolejna odsłona niezwykle zwariowanych i zabarwionych specyficznym humorem przygód tytułowego bohatera, który staje do walki z hordami wszelakiej maści kosmitów i demonów. Produkcja została przygotowana przez chorwackie studio Croteam i jest prequelem Serious Sam: The First Encounter.

Grę można kupić w serwisie Steam, gdzie zwykła edycja kosztuje 25,19 euro (około 112 złotych), a wersja Serious Sam 3: BFE Serious Digital Edition 31,49 euro (około 140 złotych). Jeśli zdecydujecie się na drugi wariant, to oprócz trzeciej części przygód Sama otrzymacie również Serious Sam Classic: First Encounter oraz Serious Sam Classic: Second Encounter.

Przed zakupem warto sprawdzić oficjalne wymagania sprzętowe oraz zapoznać się z naszą zapowiedzią. Gracze konsolowi muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje od zespołu Croteam, gdyż data premiery na Xboksie 360 i PlayStation 3 nie została oficjalnie ujawniona.