Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 11 listopada 2019, 07:57

autor: Adrian Werner

Serial Wiedźmin - produkcja 2. sezonu ruszy w tym miesiącu?

Dzięki twitterowemu wpisowi specjalisty od rekwizytów dowiedzieliśmy się, że preprodukcja drugiego sezonu serialu Wiedźmin może ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Serialowy Geralt trafi na ekrany telewizorów pod koniec roku. - Serial Wiedźmin - produkcja 2. sezonu ruszy w tym miesiącu? - wiadomość - 2019-11-11
Serialowy Geralt trafi na ekrany telewizorów pod koniec roku.

Wciąż czekamy na premierę serialu Wiedźmin. Serwis Netflix musi być jednak pewny sukcesu projektu, gdyż wiele wskazuje na to, że preprodukcja drugiego sezonu ruszy jeszcze w tym miesiącu.

Redaktorzy Redanian Intelligence odkryli, że specjalista od rekwizytów pochwalił się angażem w produkcję Wiedźmina i stwierdził, że rozpocznie pracę pod koniec listopada. Serwis ukrył jego imię, aby nie robić mu kłopotów, gdyż raczej nie powinien on ujawniać takich informacji na Twitterze.

Redanian Intelligence zwraca uwagę, że ów specjalista od rekwizytów najczęściej współpracował z brytyjskim Shepperton Studios. Współgra to z plotkami z zeszłego miesiąca. Według nich przy kręceniu drugiego sezonu twórcy serialu nie powrócą do Węgier i większość odcinków powstanie w Wielkiej Brytanii, która ma być głównym centrum produkcji dla europejskich projektów serwisu Netflix.

Jeśli preprodukcja drugiego sezonu Wiedźmina ruszy za kilka tygodni, to zdjęcia powinny rozpocząć się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Zakładając, że zostanie utrzymane tempo z pierwszej serii, to premiery drugiej powinniśmy się spodziewać w pierwszym kwartale 2021 roku, choć fani zapewne liczą, że tym razem twórcy uwiną się szybciej.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Wiedźmina zadebiutuje 20 grudnia tego roku. Składać się będzie z ośmiu odcinków i wszystkie ukażą się równocześnie. Warto dodać, że showrunnerka produkcji, czyli Lauren S. Hissrich, w niedawnym wywiadzie przyznała, że ma w planach siedem sezonów.

  1. Analiza trailera serialu Wiedźmin – Netflix wykłada karty na stół
  2. Oficjalna strona internetowa serialu Wiedźmin

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.