Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2016, 11:00

autor: Entelarmer

Serial Cleaner - polska skradanka od jutra we Wczesnym Dostępie Steam

Firma iFun4all ujawniła datę premiery wczesnej wersji gry Serial Cleaner. Unikatowa skradanka polskich twórców zadebiutuje we Wczesnym Dostępie Steam w czwartek 29 września, a pełnej wersji doczekamy się za parę miesięcy.

Od majowej zapowiedzi Serial Cleaner słyszeliśmy kilkakrotnie o tej nietypowej skradance, ostatni raz na początku września. W międzyczasie mogliśmy zapoznać się z grą w trakcie polskich targów Digital Dragons 2016 oraz zwiastunem z tegorocznej edycji imprezy PAX West. Jutro o godzinie 9:00 czasu polskiego doczekamy się premiery nowego dzieła rodzimego studia iFun4all na platformie Steam, w ramach usługi Wczesnego Dostępu. Jak czytamy w informacji prasowej, od 29 września tytuł zakupimy za 9,99 dolarów (około 38 zł), podczas gdy po premierze Serial Cleaner będzie kosztować 14,99 dolarów (ok. 57 zł). Wersja Early Access będzie zawierać osiem poziomów z czterema rodzajami przeciwników. Na premierę pełnej wersji przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy, do 2017 roku. Do tego czasu deweloper będzie regularnie wypuszczał aktualizacje. Wprowadzą one kolejne misje kampanii fabularnej oraz wyzwania, wraz z dodatkowymi lokacjami oraz powiązaną z nimi ścieżką dźwiękową. Tradycyjnie dojdą do tego poprawki wszelakich błędów oraz modyfikacje inspirowane opiniami społeczności. Twórcy mają nadzieję sprzedać kilkadziesiąt tysięcy kopii gry, co pozwoli na zebranie środków na kolejną produkcję, również mającą ukazać się w przyszłym roku.

Serial Cleaner - polska skradanka od jutra we Wczesnym Dostępie Steam - ilustracja #2

Serial Cleaner to oldskulowa skradanka stawiająca na fabułę. Wcielamy się w rolę tytułowego „seryjnego czyściciela”, zajmującego się usuwaniem dowodów z miejsc zbrodni. Staramy się pozbyć ciał oraz śladów krwi na danym poziomie, unikając spotkania z kręcącymi się tu i ówdzie mało rozgarniętymi policjantami. Dwuwymiarowy świat gry obserwujemy z perspektywy izometrycznej, całość zaś ma wyraźnie humorystyczny charakter. Tytuł zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Serial Cleaner

Serial Cleaner