Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2016, 10:20

autor: Góral

Hitman: Epizod 5 – Kolorado zadebiutował na PC, PS4 i XOne

Przedostatni odcinek Hitmana ukazał się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W tym roku pojawi się jeszcze jeden epizod, a pod koniec stycznia 2017 doczekamy się pełnego wydania Hitman: The Complete First Season.

Na początku miesiąca poznaliśmy datę premiery piątego, przedostatniego epizodu gry Hitman. W międzyczasie nie doszło do żadnego poślizgu i od wczoraj odcinek zatytułowany Kolorado kupicie na komputerach osobistych (Steam – 7,99 euro, a więc około 34 zł), Xboksie One (Xbox Store – 42,49 zł) oraz PlayStation 4 (PlayStation Store – niestety cena nie wyświetla się, gdy nie posiadasz „podstawki”). Oczywiście produkcję można nabyć również w inny sposób – w postaci „Pełnego zestawu”, dającego dostęp do wszystkich epizodów, bądź „Zestawu startowego”, do którego trzeba dokupić „Zestaw dodatków”. Jeżeli jednak wstrzymaliście się z inwestycją, to chyba warto poczekać jeszcze kilka miesięcy, gdyż 31 stycznia 2017 roku doczekamy się Hitman: The Complete First Season. Będzie to kompletne wydanie zawierające wszystkie epizody, kontrakty, wyzwania, a także dodatkowe misje, ścieżkę dźwiękową, steelbook i nie tylko.

W Hitman: Epizod 5 – Kolorado trafiamy do obozu szkoleniowego pełnego bojowników niejakiego Seana Rose’a. - Hitman: Epizod 5 – Kolorado zadebiutował na PC, PS4 i XOne - wiadomość - 2016-09-28
W Hitman: Epizod 5 – Kolorado trafiamy do obozu szkoleniowego pełnego bojowników niejakiego Seana Rose’a.

W najnowszym odcinku Hitmana bierzemy udział w misji Bojownicy o wolność (Freedom Fighters). Tym razem Agent 47 musi zlikwidować cztery cele – Seana Rose'a, Mayę Parvati, Ezrę Berga oraz Penelope Graves. Znajdują się oni na terenie dawnego gospodarstwa w stanie Kolorado, które zostało przekształcone w prywatny obóz szkoleniowy, gdzie pod czujnym okiem pierwszej z wymienionych osób ćwiczą bojownicy. Obszar pełen jest wrogów patrolujących go przez całą dobę, więc misja nie jest łatwa, co zresztą podkreślają sami deweloperzy. Epizod jest również interesujący z tego względu, że wyjawia „wielkie tajemnice fabularne”. Ponadto nie brakuje w nim kolejnych przebrań oraz wyzwań pozwalających odblokować nowe wyposażenie, bronie i przedmioty.

Hitman: Epizod 5 – Kolorado zadebiutował na PC, PS4 i XOne - ilustracja #2

Na koniec przypominam, że przed końcem tego roku zadebiutuje ostatni epizod rozgrywający się na terenie Japonii. Do tej pory, oprócz Kolorado, odwiedziliśmy już Paryż, Sapienzę, Marrakesz oraz Bangkok. Jeżeli jesteście zainteresowani większą liczbą szczegółów, to znajdziecie je w naszych recenzjach (tutaj i tutaj) oraz w kompendium wiedzy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hitman

Hitman