Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2022, 16:44

autor: Zuzanna Domeradzka

Miła odmiana - w Scorn zagramy wcześniej, niż zapowiadano

Ebb Software właśnie opublikowało krótki filmik informujący o nowej dacie premiery Scorn. Na szczęście nie jest to opóźnienie.

Źródło fot. store.steampowered.com
i

Dzisiaj studio Ebb Software, twórcy mrocznego survival horroru Scorn, na kanale na YouTube ogłosiło nową datę premiery swojej produkcji. W Scorn zagramy już 14 października, a nie 21, jak było planowane wcześniej. Jest to naprawdę miła odmiana w czasach, gdy debiuty gier są często opóźniane przez twórców (jak choćby Skull and Bones wczoraj).

Oficjalnie nie wyjaśniono przyczyny podjęcia takiej decyzji, być może zrobiono to tylko z myślą o zniecierpliwionych graczach – ale bardziej prawdopodobna wydaje się chęć uniknięcia zderzenia z takimi głośnymi tytułami jak A Plague Tale: Requiem czy Gotham Knights. Nowy teaser Scorn o nazwie „Czekaliście już wystarczająco długo...”, ujawniający jego wcześniejszą datę premiery, możecie zobaczyć poniżej.

Scorn zmierza na konsole Xbox Series X/S oraz PC-ty. Gra będzie też dostępna w usłudze Game Pass, a twórcy potwierdzili, że 14 października pojawi się ona również w tym abonamencie. Tytuł na Steamie aż do dnia premiery jest dostępny z 10-procentową zniżką.

Warto dodać, że prace nad Scorn trwają już od kilku lat i mimo początkowego niepowodzenia zbiórki pieniędzy na Kickstarterze, twórcy uparcie dążą do ukończenia produkcji. Jeśli jeszcze dobrze nie zapoznaliście się z tym tytułem, tutaj możecie zobaczyć najnowszy zapis rozgrywki.

Abonament PC Game Pass zakupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

  1. Scorn - oficjalna strona
  2. Scorn na Steamie