Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2022, 16:57

autor: Damian "Czaruś" Gacek

Game Pass otrzymał przebojowy survival [Aktualizacja]

Od dzisiaj w ramach abonamentu Game Pass można grać w Valheim. Jest to survival o wikingach z rozwiniętym elementem budowy bazy.

Źrodło fot. Iron Gate Studio
i

Aktualizacja: Dzisiaj Valheim trafił w ręce posiadaczy abonamentu PC Game Pass. Tytuł oferuje pełne wsparcie funkcji cross-play ze Steamem. Osoby chcące go wypróbować powinny jednak pamiętać, że jest to produkt we wczesnym dostępie. Oznacza to, że jeszcze nie wszystko musi w nim działać idealnie, a twórcy wciąż dodają nową zawartość. Według zapowiedzi deweloperów, wiosną przyszłego roku Valheim wyjdzie również na konsole Xbox.

Valheim od ponad roku rozwijany jest we wczesnym dostępie i wielu graczy nie może się doczekać wyjścia gry z tego etapu. Zespół Iron Gate Studio ma jednak dobrą wiadomość. Tytuł trafi do usługi PC Game Pass już 29 września, a więc zgodnie z ogłoszeniem z czerwca. Jednocześnie studio potwierdziło, że konsolowa wersja na Xboxy ciągle planowana jest na początek 2023 roku (zapewne wraz z premierą w Xbox Game Pass).

Tutaj kupisz Xbox Game Pass

To nie koniec dobrych wieści. Microsoft potwierdził wczoraj – za sprawą nowego zwiastuna – wprowadzenie do Game Passa czterech kolejnych gier. Trzy z nich trafią do usługi jeszcze w tym roku:

Natomiast w 2023 roku pogramy w ramach abonamentu w Homestead Arcana (PC, Xbox Series S/X) – grę przygodową o młodej czarownicy. Niestety nie znamy dokładnych dat premier tych gier w subskrypcji.

Warto dodać, że dzisiaj do usługi zostały dodane Despot's Game i Metal: Hellsinger (te gry mają także swoją premierę). Jednocześnie z usługą Game Pass pożegna się aż 11 gier.

Pełną i aktualizowaną listę wszystkich gier znajdujących się w Game Passie znajdziecie na naszej stronie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.