Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 września 2022, 17:05

Symulator wyścigów dronów od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store pojawią się dwie nowe darmowe gry – Runbow oraz The Drone Racing League Simulator. Obie produkcje będzie można odebrać bezpłatnie do 6 października.

Źródło fot. Business of Esports
i

[Aktualizacja] Runbow i The Drone Racing League Simulator można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Rising Hell i Slain: Back From Hell.

Przez całe minione siedem dni użytkownicy platformy Epic Games Store mogli przypisywać do swoich kont survival ARK: Survival Evolved oraz turowe RPG na podstawie kultowej planszówki Gloomhaven. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to obie te produkcje możecie jeszcze zdobyć bezpłatnie do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, udostępnione zostaną Runbow oraz The Drone Racing League Simulator.

Runbow jest opracowaną przez studio 13AM Games kolorową grą zręcznościową, utrzymaną mocno w klimatach kreskówkowych. W ramach zabawy maksymalnie dziewięcioro graczy pojawia się na planszy i, w zależności od trybu, musi na przykład wypchnąć swoich przeciwników z areny bądź też dotrzeć do punktu w jak najkrótszym czasie. Oczywiście nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Wygląd plansz oraz układ przeszkód nieustannie się bowiem zmieniają, w zależności od tego, jaka barwa aktualnie dominuje w tle. Tytuł jest skupiony na rozgrywce imprezowej, lecz można stanąć do rywalizacji również w pojedynkę.

Runbow (w wersji na PlayStation 4) ma w serwisie Metacritic średnią ocen na poziomie 71/100 (na podstawie siedmiu opinii). Tytuł nie zawiera polskiej wersji językowej.

Runbow na platformie Epic Games Store

Z kolei The Drone Racing League Simulator to gra wyścigowa, w której, jak sam tytuł wskazuje, latamy dronami. Ma ona oficjalną licencję Drone Racing League skupiającą najlepszych pilotów i konstruktorów tych latających urządzeń. Tytuł oferuje dość zaawansowaną symulację, zatem aby uzyskiwać jak najlepsze wyniki, musimy nauczyć się odpowiednio manewrować swoją maszyną oraz wyposażyć ją w jak najlepsze komponenty.

Tytuł oferuje zabawę zarówno „singlową”, jak i wieloosobową. Nie zawiera zaś polskiej wersji językowej.

The Drone Racing League Simulator na platformie Epic Games Store

Zarówno Runbow, jak i The Drone Racing League Simulator będzie można odebrać na platformie Epic Games Store do 6 października. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej