Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2008, 12:59

autor: vampire

Savage 2: A Tortured Soul również w darmowej wersji

Firma S2 Games poinformowała, że od teraz Savage 2: A Tortured Soul, a więc jej sieciowa hybryda RTSa i gry akcji z elementami RPG dostępna jest również w nieco okrojonej, ale za to darmowej wersji. W przeciwieństwie do osób, posiadających konto Prime (jego koszt wynosi 9,99 USD, czyli około 30 zł) właściciele bezpłatnych zostali pozbawieni pewnych udogodnień.

Firma S2 Games poinformowała, że od teraz Savage 2: A Tortured Soul, a więc jej sieciowa hybryda RTSa i gry akcji z elementami RPG, dostępna jest również w nieco okrojonej, ale za to darmowej wersji. W przeciwieństwie do osób, posiadających konto Prime (jego koszt wynosi 9,99 USD, czyli około 30 zł) właściciele bezpłatnych zostali pozbawieni pewnych udogodnień, między innymi dwóch dodatkowych slotów w inwentarzu, dostępu do statystyk graczy, czy też możliwości pobrania i obejrzenia powtórki każdej potyczki.

Kolejna informacja ucieszy przede wszystkim posiadaczy Macintoshy zainteresowanych tą produkcją - twórcy opracowali również nowego klienta specjalnie dla komputerów od Apple.

Savage 2: A Tortured Soul również w darmowej wersji - ilustracja #1

W Savage 2: A Tortured Soul może wziąć udział maksymalnie 64 graczy jednocześnie podzielonych na dwie równe drużyny (ludzi i bestie). Każdy z zespołów musi najpierw wybrać swojego dowódcę zajmującego się częścią strategiczną - dowodzeniem w czasie bitew i planowaniem rozbudowy bazy, natomiast reszta graczy przejmuje role różnych jednostek, na przykład budowniczych, wojowników, uzdrowicieli, i stara się jak najlepiej wykonywać swoją rolę. Oczywiście kluczem do sukcesu jest jak najlepsze zgranie drużyny.

Więcej informacji oraz klienta gry możecie znaleźć na jej oficjalnej stronie. Przed rozpoczęciem zabawy trzeba jednak najpierw założyć konto i określić jego rodzaj – zwykłe lub Prime.