Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2013, 11:45

autor: Sarge

Saints Row IV - Keith David, Nolan North i inni znani aktorzy w obsadzie dubbingu

Poznaliśmy listę aktorów dubbingujących poszczególne postacie w grze Saints Row IV. W nadchodzącym sandboksie studia Volition usłyszymy wiele głosów znanych nie tylko z filmów, ale przede wszystkim z innych gier.

Firma Deep Silver ujawniła nazwiska osób biorących udział w dubbingu na potrzeby nadchodzącej produkcji Saints Row IV. W obsadzie znajdziemy kilku aktorów znanych nie tylko z filmów, ale także innych gier.

Jak wiadomo, w Saints Row IV gracz sam będzie mógł stworzyć sobie głównego bohatera. W związku z tym przygotowano kilka różnych głosów dla protagonisty. Tutaj warto wymienić Nolana Northa, którego można kojarzyć przede wszystkim z roli Nathana Drake’a z serii Uncharted. Główny bohater Saints Row IV będzie mógł też przemówić głosem Troya Bakera (Joel z The Last of Us, Booker z BioShock Infinite). Z kolei Laurę Bailey słyszeliśmy m.in. w Final Fantasy XIII, gdzie wcielała się w postać Serah. Inni aktorzy również nie są anonimowi i znamy ich z występów w wielu produkcjach.

Aktorzy wcielający się w bohatera lub bohaterkę Saints Row IV:

 1. Nolan North
 2. Troy Baker
 3. Laura Bailey
 4. Robin Atkin Downes
 5. Diane Michelle
 6. Kenn Michael
 7. Sumalee Montano
Rozgrywkę w grze Saints Row IV powinniśmy traktować z przymrużeniem oka - Saints Row IV - znani aktorzy w obsadzie dubbingu - wiadomość - 2013-07-16
Rozgrywkę w grze Saints Row IV powinniśmy traktować z przymrużeniem oka

W trakcie kampanii w Saints Row IV na swojej drodze spotkamy mnóstwo różnych postaci. Również one zostaną obdarzone znanymi głosami. W obsadzie znalazł się bowiem m.in. Keith David (Kapitan Anderson z serii Mass Effect), Nail Patrick Harris (Spider-Man ze Spider-Man: Shattered Dimensions), czy Michael Dorn (Worf z seriali z cyklu Star Trek). Poszczególni aktorzy są znani nie tylko z występów w wielu grach, ale też w popularnych filmach.

Część obsady Saints Row IV:

 1. Keith David – jako on sam
 2. Danielle Nicolet – Shaundi
 3. Jennifer Jules Hart – Shaundi #2
 4. Natalie Lander – Kinzie Kensington
 5. Terry Crews – Benjamin King
 6. JB Blanc – Zinyak/Phillipe Loren
 7. Michael Dorn – Maero
 8. Neil Patrick Harris – DJ Veteran Child
 9. Yuri Lowenthal – Matt Miller
 10. Arif Kinchen – Pierce Washington
 11. Tim Thomerson – Cyrus Temple
 12. Mike Carlucci – Zach
 13. Rob Van Dam – Bobby
 14. Rebecca Riedy – Asha Odekar
 15. Andrew Bowen – Josh Birk/NyteBlayde
 16. Michael Yurchak – CID
 17. TC Carson – Big Tony
 18. Ursula Taherian – Tanya
 19. Ogie Banks – Warren Williams

Saints Row IV to kolejna odsłona sandboksowej serii gangsterskiej, która ukaże się w Polsce 23 sierpnia na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Produkcje studia Volition są uznawane za zwariowaną alternatywę dla niezwykle popularnego cyklu Grand Theft Auto. Czwarta część Saints Row wcale nie zamierza wychodzić poza ten schemat i dostaniemy w niej jeszcze więcej zakręconego humoru i szalonych misji do wykonania.

 1. Zapowiedź – Graliśmy w Saints Row IV – absurdalny sandbox na dopalaczach
 2. Zapowiedź – Saints Row IV – szalone połączenia inFamousa z Grand Theft Auto