Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2017, 22:32

autor: Michał Kułakowski

Ryse: Son of Rome dostępny za darmo

W ramach promocji sponsorowanej przez firmę AMD przez najbliższy miesiąc w serwisie GameSessions można za darmo ściągnąć grę Ryse: Son of Rome, a także w promocyjnej cenie kupić jej klucz rejestracyjny na Steamie.

GameSessions to istniejący od trzech lat serwis dystrybucji cyfrowej, pozwalający swoim użytkownikom na ściągnie testowych wersji ponad stu oferowanych przez niego produkcji na komputery PC. Po upływie wyznaczonego czasu pobrane kopie tytułów zostają zablokowane, a gracze mają możliwość zakupienia ich na Steamie. W ramach promocji zorganizowanej wspólnie z firmą AMD, GameSessions ogłosiło, że oferuje za darmo pełną wersję gry Ryse: Son of Rome.

  1. Ryse: Son of Rome w serwisie GameSessions

Jak zazwyczaj w przypadku podobnych promocji bywa, jej autorzy przygotowali kilka haczyków. Po pierwsze, musimy stworzyć pełnowymiarowe konto użytkownika na GameSessions. Po drugie, ważącą trzydzieści gigabajtów instalację tytułu ściągamy bezpośrednio z serwerów serwisu, które w porównaniu z konkurencją nie należą do najszybszych. Darmowa wersja Ryse: Son of Rome jest też pozbawiona trybu zabawy wieloosobowej. Odblokujemy go dopiero wykupując po obniżonej cenie klucz rejestracyjny w serwisie Steam. W przeciwnym wypadku bawić możemy się jedynie w kampanii fabularnej. Promocja trwać będzie do początku sierpnia. Aby mieć gwarancję odblokowania gry, powinniśmy ją w tym czasie zapisać na dysku i uruchomić na co najmniej pięć minut.

Właściciele GameSessions zapowiadają, że w zanadrzu trzymają kolejne tytuły, które wkrótce mają również zostać udostępnione bez dodatkowych kosztów.

Ryse: Son of Rome ukazało się oryginalnie w 2013 roku na Xboksie One

  1. Oficjalna strona serwisu GameSessions