Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 lipca 2017, 00:47

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 8-9 lipca (The Amazing Spider-Man, Hero Siege, 1979 Revolution)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak The Amazing Spider-Man, Hero Siege: Pocket Edition, 1979 Revolution, Windward i Neon Chrome.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Lipiec upływa pod znakiem Człowieka-Pająka. W kinach debiutuje Spider-Man: Homecoming, a Gameloft przygotował 50-groszową promocję The Amazing Spider-Man. - Promocje mobilne na weekend 8-9 lipca (The Amazing Spider-Man, Hero Siege, 1979 Revolution) - wiadomość - 2017-07-08
Lipiec upływa pod znakiem Człowieka-Pająka. W kinach debiutuje Spider-Man: Homecoming, a Gameloft przygotował 50-groszową promocję The Amazing Spider-Man.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

The Amazing Spider-Man

Ten tydzień upływa nam pod znakiem Człowieka-Pająka. W kinach debiutuje Spider-Man: Homecoming, a na platformie Google Play można nabyć za ledwie 50 groszy pierwszą odsłonę serii The Amazing Spider-Man. Sandboksowa zręcznościówka firmy Gameloft jest kierowana przede wszystkim do fanów komiksowego superbohatera, lecz zabawi się przy niej każdy gracz szukający dynamicznej akcji, bogatej zawartości i efektownej szaty graficznej. Gra ma swoje wady (m.in. niedopracowany system sterowania), ale jak najbardziej może się podobać.

 1. Android: 50 groszy

Hero Siege: Pocket Edition

Kolejnej w tym roku, tym razem 80-procentowej przeceny doczekała się gra Hero Siege: Pocket Edition od studia Panic Art. Mamy tu do czynienia z dwuwymiarowym hack’n’slashem z elementami roguelike. Wcielamy się w jednego z kilku śmiałków, przemierzamy rozległe, losowo generowane poziomy i walczymy z setkami wrogów. Tytuł oferuje obszerną kampanię, ale najwięcej radości dostarcza w trybie wieloosobowym dla czterech osób.

 1. Android: 8,49 zł
 2. iOS: 8,99 zł

Windward

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami najmocniejszych smartfonów i tabletów na Androidzie, to możecie zaopatrzyć się w mobilną wersję gry Windward, aktualnie solidnie przecenioną. Tytuł jest sandboksową grą akcji, skupiającą uwagę gracza na toczeniu bitew morskich z bezwzględnymi piratami. Zmagania rozgrywają się na potężnej, proceduralnie generowanej mapie, wypełnionej przeciwnikami i zadaniami do wykonania. W grze nie mogło zabraknąć systemu rozwoju jednostek i możliwości rozbudowy portów. Wisienką na torcie jest cross-platformowa opcja kooperacji (gra wyszła również na PC-ty) oraz efektowna szata graficzna.

 1. Android: 17,99 zł

Wyprzedaż gier studia 10tons (Android/iOS) – m.in. Crimsonland, Neon Chrome, Sparkle

W tym tygodniu w App Store i Google Play wystartowała wyprzedaż gier studia 10tons. Deweloper znany jest z takich serii jak Sparkle, Azkend, Joining Hands oraz prostego, ale grywalnego hack’n’slasha Trouserheart. Przecenione zostały niemal wszystkie tytuły studia, w tym strzelanki Neon Chrome i Crimsonland. Pełną ich listę znajdziecie poniżej:

 1. Neon Chrome – Android: 25,99 zł / iOS: 13,99 zł
 2. Sparkle – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Sparkle 2 – Android: 9,99 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Azkend – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Azkend 2: The World Beneath – Android: 9,99 zł / iOS: 4,99 zł
 6. Trouserheart – Android: ok. 5 zł
 7. Miriel's Enchanted Mystery – Android: ok. 5 zł / iOS: 8,99 zł
 8. Tennis in the Face – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 9. Joining Hands – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 10. Joining Hands 2 – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 11. Dragon Portals – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 12. Heroes of Kalevala – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 13. Puzkend – Android: ok. 5 zł
 14. Ironworm – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 15. Swingworm – iOS: 4,99 zł
 16. Grim Joggers – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 17. Boom Brigade 2 – iOS: 4,99 zł
 18. King Oddball – iOS: 4,99 zł
 19. Crimsonland – Android: 14,99 zł

1979 Revolution: Black Friday

Posiadacze sprzętu firmy Apple mogą po raz kolejny pobrać za darmo przygodówkę 1979 Revolution: Black Friday. Produkcja studia iNKstories bazuje na wydarzeniach z 1978 roku, od któryfh rozpoczął się przewrót w Iranie, znany także jako Irańska Rewolucja Islamska. Historia została opowiedziana z perspektywy zwykłego fotografa, który obserwuje brutalną rzeczywistość i konsekwencje polityczno-społeczne wydarzeń, stając się – chcąc nie chcąc – stając ich uczestnikiem. Tytuł czerpie inspiracje z przygodówek ze stajni Telltale, takich jak The Walking Dead czy Game of Thrones, i spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków.

 1. iOS: za darmo

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Radiation Island, Reckless Racing 2 i Reed

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zaliczają się do nich m.in. survivalowa Radiation Island, platformówka Reed, gra wyścigowa Reckless Racing 2 w wersji iOS oraz przygodówki HOPA Enigmatis 2 i Eventide na Windows Phone. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. A Dark Room – Android: za darmo
 2. Age of Rivals – Android: 4,49 zł
 3. Buff Knight Advanced! – Android: za darmo / iOS: za darmo
 4. Enigmatis 2: Mgły Ravenwood – Android: 5,99 zł / Windows Phone: 13,99 zł
 5. Eventide: Słowiańska Baśń – Android: 3,99 zł / Windows Phone: 8,99 zł
 6. Fortress: Destroyer – Android: za darmo / iOS: za darmo
 7. Grandpa’s Table HD – Android: 1,99 zł
 8. Linia – Android: za darmo / iOS: za darmo
 9. Radiation Island – Android: ok. 6 zł / iOS: 4,99 zł
 10. Reckless Racing 2 – iOS: za darmo
 11. Reed – Android: za darmo
 12. Relativity Wars – Android: 14,99 zł
 13. Sorcery! – iOS: za darmo
 14. The Secret Order – Android: 3,99 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne