Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2016, 09:33

Ruszyła otwarta beta gry The Elder Scrolls: Legends

Gra karciana The Elder Scrolls: Legends weszła w fazę otwartych beta-testów. Jest ona na razie dostępna wyłącznie na PC, choć twórcy zapowiadają, że produkcja ukaże się także na urządzeniach mobilnych.

Rozpoczęła się faza otwartych beta-testów gry The Elder Scrolls: Legends, zapowiedzianej podczas ubiegłorocznych targów E3. Karciankę, mającą być konkurencją dla niezwykle popularnego Hearthstone: Heroes of Warcraft, możecie pobrać pod tym adresem. Beta jest dostępna wyłącznie na PC, choć firma Bethesda planuje wydanie gry także na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS oraz Android. Ostateczna wersja tego tytułu ma zadebiutować jeszcze w tym roku, w modelu free-to-play.

Niby karcianka, a eksplozje jak w Just Cause... - Ruszyła otwarta beta gry The Elder Scrolls: Legends - wiadomość - 2016-08-05
Niby karcianka, a eksplozje jak w Just Cause...

Gra wykorzystuje bogatą zawartość wszystkich gier oraz książek z uniwersum The Elder Scrolls, toteż materiału na zróżnicowane talie z pewnością tu nie zabraknie. I to zapewne osadzenie akcji w dobrze znanym graczom RPG świecie będzie jednym z największych atutów Legends. Poza tym zasady rozgrywki są dość podobne do tych, jakich mogliśmy nauczyć się chociażby w Hearthstone. Poprzez dobór preferowanych umiejętności wybieramy swoją klasę, budujemy unikalną talię kart i walczymy z przeciwnikami, atakując bezpośrednio albo ich samych, albo posiadane przez nich jednostki. Podstawowym trybem rozgrywki jest oczywiście multiplayer, jednak deweloperzy zaoferują także rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, w której poznamy podstawy mechaniki i potrenujemy przed starciami w sieci.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls: Legends
  2. Nadciąga gra The Elder Scrolls: Legends – poważny konkurent dla Gwinta

Ostatnia aktualizacja: 2016-08-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls: Legends