Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Przemysław Zamęcki 2 sierpnia 2017, 19:07

Rusza Otwarta beta Dreadnought na PlayStation 4

Dreadnought pozwala graczom zasiąść w fotelach kapitanów ogromnych statków kosmicznych i zmierzyć się ze sobą w taktycznych starciach drużynowych dzięki zróżnicowanej gamie sieciowych trybów wieloosobowych.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Grey Box, Six Foot oraz niezależny developer YAGER wprowadziły Dreadnought w darmowy tryb otwartej bety. Jest to gra akcji pozwalająca na toczenie potyczek z wykorzystaniem różnych klas statków kosmicznych. Beta dostępna jest dla wszystkich posiadających konsolę PlayStation 4 poprzez PlayStation Store. Hactar Hero Ship, dostępny wyłącznie na konsolę, nowy motyw ShareFactory i dwa inne dynamiczne motywy nawiązujące do gry są od dziś także dostępne za darmo do pobrania z PlayStation Store. Poza tym użytkownicy PlayStation 4 grający w otwartą betę mogą rozkoszować się kosmicznymi potyczkami nie tylko w języku angielskim, ale także po niemiecku, francusku i hiszpańsku.

Oprócz map dostępnych w zamkniętej becie otwarta beta Dreadnought na PlayStation 4 wprowadza do gry dwie nowe mapy i sześć bonusowych wariantów nocnych. Na tych mapach rozgrywane są 4 tryby gry: Team Deathmatch, Team Elimination, Training Havoc. Havoc jest trybem kooperacji dostępnym wyłącznie na PlayStation 4, w ramach którego trzech graczy walczy, aby przetrwać jak najdłużej w obliczu ciągłych ataków coraz bardziej wymagających fal przeciwników, używając przy tym wcześniej wybranych statków, które można ulepszać podczs meczu.

Dreadnought pozwala graczom zasiąść w fotelach kapitanów ogromnych statków kosmicznych i zmierzyć się ze sobą w taktycznych starciach drużynowych dzięki zróżnicowanej gamie sieciowych trybów wieloosobowych. Zyskują oni dostęp do pięciu klas statków wyspecjalizowanych w kluczowych dla bitwy rolach, od walki w zwarciu przez atak długodystansowy, bombardowanie, wsparcie strategiczne i wiele więcej. Dzięki nim każda z flot zyskuje unikalne zdolności, które pomogą im wykorzystać słabości wroga i sięgnąć po zwycięstwo.

Dreadnought jest tworzony na platformę PlayStation 4 przez głównego developera YAGER oraz developera współpracującego Iron Galaxy Studios w partnerstwie z Six Foot oraz Grey Box. Otwarta beta jest dostępna również na komputery z systemem Windows.

Najświeższe informacje na temat Dreadnought można uzyskać śledząc profile gry w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze oraz Twitchu.