Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2017, 18:54

autor: Góral

Drugi odcinek Minecraft: Story Mode - Season 2 ukaże się 15 sierpnia

Studio Telltale Games poinformowało, że drugi odcinek przygodówki Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 ukaże się 15 sierpnia. Ponadto poznaliśmy termin premiery pierwszego sezonu na Switchu.

Firma Telltale Games ujawniła termin premiery drugiego odcinka gry Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2. Epizod zatytułowany Giant Consequences zadebiutuje 15 sierpnia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W tym samym dniu zostanie on też udostępniony posiadaczom smartfonów i tabletów (Android i iOS). Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 1 ukaże się na Nintendo Switch 25 sierpnia (trzy dni wcześniej w USA) pod tytułem Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure. Pakiet zawierać będzie wszystkie osiem odcinków – pięć z przepustki sezonowej i dodatkowe trzy z Adventure Passa.

Drugi odcinek Minecraft: Story Mode - Season 2 ukaże się 15 sierpnia - ilustracja #1
Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 w skrócie:
  • przygodówka od studia Telltale Games;
  • pierwszy epizod zadebiutował 11 lipca;
  • drugi ukaże się 15 sierpnia.

Przypominamy, że łącznie ukaże się pięć odcinków drugiego sezonu, który stanowi odrębną historię, więc znajomość jedynki jest mile widziana, ale nie do końca konieczna. Tym razem znany z poprzedniej odsłony Jesse znalazł przeklętą rękawicę, w której następnie utknęła jego ręka. To z pozoru błahe wydarzenie zaowocuje kolejnymi szalonymi przygodami.

Jedną z ciekawszych funkcji dwójki jest system Crowd Play. Umożliwia on niejako wspólne granie z innymi osobami za pośrednictwem urządzeń mobilnych podłączonych do sieci. Widzowie pomagają użytkownikowi produkcji w podejmowaniu decyzji poprzez głosowania.

Pierwszy epizod Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series - Season 2 dostępny jest od 11 lipca.