Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2017, 11:11

autor: luckie

RuneScape otrzymało Menaphos: The Golden City – największą aktualizację w historii

Popularne MMO RuneScape otrzymało największą aktualizację w swojej 16-letniej historii. Menaphos: The Golden City pozwala graczom zwiedzić tytułowe miasto i wziąć udział w dostępnych tam zadaniach. Co więcej, w ten weekend wszyscy zainteresowani będą mogli za darmo skorzystać z pełnej zawartości dodatku.

Fani RuneScape od dawna czekali, by przejść się ulicami Menaphos – teraz jest to możliwe. - RuneScape otrzymało Menaphos: The Golden City – największą aktualizację w historii - wiadomość - 2017-06-07
Fani RuneScape od dawna czekali, by przejść się ulicami Menaphos – teraz jest to możliwe.

RuneScape, popularne przeglądarkowe MMORPG rozwijane od 2001 roku, otrzymało właśnie największą aktualizację w swojej 16-letniej historii – twórcy ze studia Jagex nazywają ją nawet pierwszym dużym rozszerzeniem do gry. Menaphos: The Golden City wprowadza do produkcji tytułowe miasto Menaphos, a wraz z nim cztery misje fabularne, proceduralnie generowane zadania miejskie (City Quests), nowy Slayer Dungeon oraz podwyższony do 120 poziomu limit rozwoju umiejętności Slayer, a także minigrę z labiryntem Shifting Tombs. Ponadto cały region pustynny w grze doczekał się odświeżenia wizualnego.

RuneScape jest grą free-to-play, ale darmowi gracze korzystają z ograniczonej zawartości. Jednak w ten weekend (od 9 do 12 czerwca) wszyscy będą mogli do woli wypróbowywać wszystko, co oferuje Menaphos: The Golden City. Choć dodatek projektowany był głównie z myślą o średnio- i wysokozaawansowanych postaciach, twórcy zapewniają, że coś dla siebie znajdą również nowi gracze. Po ukończeniu trzyczęściowego wątku fabularnego, który poprowadzi ich przez pustynię do samego miasta, będą oni mogli zwiedzić nowy obszar, skorzystać z bonusu w postaci szybszego treningu umiejętności, wziąć udział w zadaniach miejskich, a w końcu potraktować historę Menaphos jako punkt wyjścia do innych przygód w świecie gry. Dodatkowe szczegóły na temat rozszerzenia znajdziecie na oficjalnej stronie RuneScape.

  1. Oficjalna strona gry RuneScape