Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 listopada 2012, 10:12

autor: Hed

Rozpoczęła się trzecia zamknięta beta Hawken. Otwarte testy ruszą 12 grudnia

Rozpoczęła się trzecia zamknięta beta strzelanki free-to-play o mechach Hawken – zabawa potrwa do 6 grudnia. Studio Adhesive Games zapowiedziało też, że 12 grudnia ruszą otwarte testy, w których udział wezmą wszyscy zainteresowani.

Hawken wraca z trzecią zamkniętą betą. - Rozpoczęła się trzecia zamknięta beta Hawken. Otwarte testy ruszą 12 grudnia - wiadomość - 2012-11-21
Hawken wraca z trzecią zamkniętą betą.
Beta Hawken:
  • Ruszyła trzecia beta gry – zabawa potrwa do 6 grudnia
  • Dostęp do niej gwarantują klucze rozdawane przez różne serwisy
  • Uczestnicy bety mogą publikować zdjęcia i filmy z rozgrywki
  • 12 grudnia wystartuje otwarta beta

Studio Adhesive Games potwierdziło start trzeciej i ostatniej zamkniętej bety strzelanki sieciowej o mechach Hawken. Wydarzenie potrwa do 6 grudnia i nie jest objęte żadnym embargo. To oznacza, że gracze będą mogli publikować zdjęcia i materiały wideo z rozgrywki, do czego zresztą zachęcają twórcy. Na stronie gry potwierdzono także, że otwarte testy, w których będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani, rozpoczną się 12 grudnia.

W trzeciej becie Hawken mogą wziąć udział uczestnicy poprzedniego wydarzenia tego typu (w razie wątpliwości autorzy rozesłali zaproszenia). Pozostali gracze muszą zdobyć jeden ze specjalnych kodów, które będą rozdawane w konkursach na różnych serwisach. Deweloperzy będą informowali o kolejnych akcjach na swoich stronach społecznościowych. Po zdobyciu klucza, wystarczy przypisać go do konta i ściągnąć klienta gry.

Rozpoczęła się trzecia zamknięta beta Hawken. Otwarte testy ruszą 12 grudnia - ilustracja #3Hawken to strzelanka free-to-play, która zachwyciła świat świetną oprawą audiowizualną oraz tematyką. W produkcji siądziemy za sterami mechów różnego typu, aby zmierzyć się na postapokaliptycznych arenach. Studio Adhesive Games stawia na zręcznościową i przystępną rozgrywkę, chociaż nie zapomina o elementach typowych dla gier o maszynach kroczących. Alternatywą dla tego lżejszego podejścia do tematu jest MechWarrior Online.

  1. Oficjalna strona Hawken
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hawken

Hawken