Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2012, 14:15

autor: Ender

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale

Ruszyła kolejna edycja akcji Indie Royale. Tym razem, w zestawie pięciu gier niezależnych znajdziemy jedynie produkcje studia NinjaBee, takie jak A Kingdom for Keflings czy Band of Bugs. Tytuły te będą sprzedawane jeszcze przez najbliższe kilka dni.

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale - ilustracja #1

Ninja Lightning Pack - tak właśnie zatytułowano kolejną edycję akcji Indie Royale, pozwalającej na zakup w atrakcyjnej cenie zestawu gier niezależnych. Osoby, które zdecydują się wydać 3 euro (ok. 12 zł) mogą stać się posiadaczami produkcji stworzonych przez studio NinjaBee. Jak zwykle, podana cena jest minimalną sumą jaką musimy wysupłać z portfela, by móc pobrać oferowane tytuły i zmienia się ona w zależności od hojności kupujących. Podobnie jak w przypadku ostatniego okolicznościowego Indie Royale, obecna akcja trwać będzie jeszcze przez najbliższe kilka dni.

W udostępnionym zestawie znajdziemy pięć tytułów. Ostatnich z nich trafił tam jako bonus. Niektóre z oferowanych gier powinny być znane również posiadaczom Xboksów 360. W skład Ninja Lightning Pack wchodzą:

  • Ancients of Ooga – Gra platformowa. Pomagamy przedstawicielom plemienia Ooga w walce z ich oprawcami, którzy zniewolili ich lud. Każdy dumny Ooganin potrafi spożyć praktycznie wszystko co znajdzie na swojej drodze. Przyjmując odpowiedni pokarm, a następnie zwracając go w widowiskowy sposób, może pokonać stojące na jego drodze przeszkody i rozwiązać zagadki, przygotowane przez twórców tytułu.
  • Cloning Clyde – Druga platformówka w zestawie pozwala nam pokierować poczynaniami Clyde`a. Nieszczęśnik ten padł ofiarą nieudanych eksperymentów z klonowaniem i stara się uciec z laboratorium, w którym przetrzymują go źli naukowcy. Aby osiągnąć ten cel, będziemy musieli łączyć DNA Clyde`a z kodem genetycznym zwierząt, dzięki czemu uzyska dostęp do ich cech i umiejętności.
  • A Kingdom for Keflings – Prosta gra strategiczna. Wcielamy się w gigantów, opiekujących się średniowiecznym królestwem. W czasie rozgrywki dbamy o jego rozwój i rozbudowę infrastruktury.
  • Outpost Kaloki – Gra strategiczno-ekonomiczna. Zadnieniem graczy jest zarządzanie i skonstruowanie jak najlepszej stacji kosmicznej.
  • Band of Bugs – Strategia turowa, w której dowodzimy armiami złożonymi z pospolitych owadów. Poza rozgrywką singleplayer, tytuł oferuje również możliwość rozgrywek wieloosobowych.

Warto dodać, że pierwsze dwie produkcje wymienione na liście możemy aktywować w serwisie Steam. Żaden z dostępnych tytułów nie zawiera zabezpieczeń DRM, więc możemy je swobodnie wielokrotnie ściągać i instalować.