Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360
Okładka Cloning Clyde (PC)
OkładkaCloning Clyde (PC)

Cloning Clyde

Cloning Clyde to platformówka, kładąca jednocześnie bardzo silny nacisk na logiczne myślenie i kreatywność.

Zręcznościowe | platformówki | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cloning Clyde Premiera

19lip2006

X360

15mar2011

PC

producent: NinjaBee wydawca: NinjaBee Strona oficjalna

Gry podobne do Cloning Clyde

Giants: Obywatel Kabuto

Armed & Dangerous

RoboBlitz

Cloning Clyde to platformówka, kładąca jednocześnie bardzo silny nacisk na logiczne myślenie i kreatywność. Wcielamy się w postać niejakiego Clyde’a, niczym nie wyróżniającego się człowieczka, który dał się skusić dwudziestoma dolarami do wzięcia udziału w eksperymencie, związanym z klonowaniem. Niestety dla nas, nie wszystko poszło zgodnie z planem, trzeba więc brać nogi za pas. Naszym zadaniem jest wyprowadzenie Clyde’a (a właściwie całej kolonii Clyde’ów), z terenu Dupliclone Lab, gdzie przetrzymują nas diaboliczni naukowcy.

Żeby plan się udał musimy naszego bohatera rozruszać i zmusić do kreatywnego myślenia. Na szczęście w pomieszczeniach laboratorium nie brakuje naukowego sprzętu, który możemy wykorzystać. W trakcie ucieczki spotykamy również inne ofiary eksperymentów, szukające drogi wyjścia. I to jest właśnie klucz do sukcesu. Clyde, za pomocą specjalistycznych urządzeń, musi łączyć swoje geny z genami małp, żab, a nawet kurczaków! Umiejętnie wykorzystując możliwości poszczególnych zwierząt, pokonujemy kolejne przeszkody. W taki sposób uwalniamy Clyde’a. A potem następnego. I jeszcze jednego. I kolejnego...

Autorzy dają nam do wyboru kilka opcji rozgrywki. W trybie single-player możemy wybrać Story Mode (przejście całej gry według scenariusza) lub spróbować swoich sił w pojedynczych misjach. Możliwa jest również gra wieloosobowa na podzielonym ekranie oraz zabawa online (kooperacja i rywalizacja).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Cloning Clyde

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Cloning Clyde Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 133 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
X360
PC