Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360
Okładka Cloning Clyde (PC)

Cloning Clyde

Cloning Clyde to platformówka, kładąca jednocześnie bardzo silny nacisk na logiczne myślenie i kreatywność.

Zręcznościowe | platformówki | indie

Okładka Cloning Clyde (PC)

producent: NinjaBee

wydawca: NinjaBee

Strona oficjalna

data premiery gry:

19lip2006

X360

15mar2011

PC

Cloning Clyde to platformówka, kładąca jednocześnie bardzo silny nacisk na logiczne myślenie i kreatywność. Wcielamy się w postać niejakiego Clyde’a, niczym nie wyróżniającego się człowieczka, który dał się skusić dwudziestoma dolarami do wzięcia udziału w eksperymencie, związanym z klonowaniem. Niestety dla nas, nie wszystko poszło zgodnie z planem, trzeba więc brać nogi za pas. Naszym zadaniem jest wyprowadzenie Clyde’a (a właściwie całej kolonii Clyde’ów), z terenu Dupliclone Lab, gdzie przetrzymują nas diaboliczni naukowcy.

Żeby plan się udał musimy naszego bohatera rozruszać i zmusić do kreatywnego myślenia. Na szczęście w pomieszczeniach laboratorium nie brakuje naukowego sprzętu, który możemy wykorzystać. W trakcie ucieczki spotykamy również inne ofiary eksperymentów, szukające drogi wyjścia. I to jest właśnie klucz do sukcesu. Clyde, za pomocą specjalistycznych urządzeń, musi łączyć swoje geny z genami małp, żab, a nawet kurczaków! Umiejętnie wykorzystując możliwości poszczególnych zwierząt, pokonujemy kolejne przeszkody. W taki sposób uwalniamy Clyde’a. A potem następnego. I jeszcze jednego. I kolejnego...

Autorzy dają nam do wyboru kilka opcji rozgrywki. W trybie single-player możemy wybrać Story Mode (przejście całej gry według scenariusza) lub spróbować swoich sił w pojedynczych misjach. Możliwa jest również gra wieloosobowa na podzielonym ekranie oraz zabawa online (kooperacja i rywalizacja).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Cloning Clyde

Klasyfikacja PEGI Cloning Clyde

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Cloning Clyde

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 133 MB HDD, Windows XP/Vista/7

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale
Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale

wiadomość24 marca 2012

Ruszyła kolejna edycja akcji Indie Royale. Tym razem, w zestawie pięciu gier niezależnych znajdziemy jedynie produkcje studia NinjaBee, takie jak A Kingdom for Keflings czy Band of Bugs. Tytuły te będą sprzedawane jeszcze przez najbliższe kilka dni.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, The Sims Social, Dead Nation) 7/09/11

wiadomość7 września 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Deus Ex: Bunt Ludzkości, Dead Nation i Insanely Twisted Shadow Planet, otwartej becie Rusty Hearts, a także rosnącej popularności The Sims Social. Zapraszamy do lektury.

X360
PC