Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCWiiPSPPS2X360XBOXNDSGCN
Okładka Open Season (PC)
OkładkaOpen Season (PC)

Sezon na Misia

Open Season

Open Season to familijna, przygodowa gra akcji, której fabuła wzorowana jest na animowanym obrazie kinowym o tym samym tytule, za którego powstanie odpowiada wytwórnia Sony Pictures Animation.

Przygodowe | TPP | filmy animowane | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sezon na Misia Premiera

19wrz2006

PC PS2 XBOX X360 PSP NDS GCN

30lis2006

Wii

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Gry podobne do Sezon na Misia

Madagaskar

Epoka Lodowcowa 2: Odwilż

Over the Hedge

Open Season to familijna, przygodowa gra akcji, której fabuła wzorowana jest na animowanym obrazie kinowym o tym samym tytule, za którego powstanie odpowiada wytwórnia Sony Pictures Animation. Sezon na misia (tak ten tytuł brzmi u nas) opowiada o perypetiach udomowionego niedźwiedzia grizzly o imieniu Boog (w polskiej edycji Boguś) oraz upartego, jednorogiego jelenia Elliota, którzy wspólnie starają się przeżyć w lesie w czasie sezonu łowieckiego.

Gra oferuje nam możliwość wcielenia się w obu, w/w bohaterów, a podczas rozgrywki spotykamy wszystkie postaci, znane z wielkiego ekranu, np. strażniczkę lasu Beth i kłusownika Shana. Podczas swojej przygody, Boguś zdobywa przyjaciół, którzy pomagają mu w straszeniu myśliwych. Króliki wskakując na głowę przeciwnika oszałomiają go, skunksy podrzucone myśliwym to prawdziwa bombaśmierdziuszka, wiewiórki zaś świetnie sprawdzają się w atakowamiu żołędźmi. Prócz standardowych momentów przygodowo-zręcznościowych, gra oferuje dynamiczne misje takie jak staczanie się ze zbocza wraz ze śniegową kulą, podróżowanie na dachu unoszącej się na wodzie drewnianej przybudówki, gnanie przez tunele w kopalnianych wagonikach.

Ponadto program oferuje możliwość zmierzenia się z innymi użytkownikami w szeregu mini-gier. A całość zmagań dopełnia, typowa dla tego rodzaju produkcji, spora dawka humoru oraz kolorowa, trójwymiarowa oprawa wizualna.

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 1420 głosów czytelników.

Sezon na Misia cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Sezon na Misia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Sezon na Misia Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce2 lub lepsza)
  • Windows 2000/XP
PC
PS2
XBOX
X360
PSP
NDS
GCN
Wii