Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneX360
Okładka Outpost Kaloki X (X360)

Outpost Kaloki X X360

Outpost Kaloki X to strategia ekonomiczna, traktująca o budowie nieco fantastycznej stacji kosmicznej, bo w grze mamy do czynienia z kosmiczną knajpką, serwującą najlepsze lemoniady w galaktyce.

Strategiczne | ekonomiczne | indie | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Outpost Kaloki X (X360)

producent: NinjaBee

wydawca: NinjaBee

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

22listopada2005

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Outpost Kaloki X to strategia ekonomiczna, traktująca o budowie nieco fantastycznej stacji kosmicznej. Niniejsza pozycja została udostępniona posiadaczom konsoli Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Arcade, polegającej na pobieraniu z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Użytkownik, jak na grę w stylu tycoon przystało, wciela się w osobę, zarządzającą przedsiębiorstwem początkowo niewielkim i mało znanym, aczkolwiek rosnącym w siłę. Tutaj mamy do czynienia z kosmiczną knajpką, serwującą lemoniady najlepsze w całej galaktyce. Oczywiście tradycją jest, że na uznanie klienta trzeba ciężko zapracować. Z tego też powodu gracz nieustannie musi rozbudowywać swój lokal, wprowadzać do zakresu usług nowe elementy oraz podwyższać ich standard – wszystko zgodnie oczekiwaniami gości.

Zaimplementowano kilka sposobów na stworzenie własnego lemoniadowego imperium. Skorzystać można z trybu przygodowego, bądź realizować jedenaście scenariuszy, nastawionych na wykonanie konkretnych zadań w określonym czasie. Zabawa zaczyna się od mało skomplikowanych poziomów, jednak w miarę odnoszenia sukcesu poprzeczka sukcesywnie jest podnoszona. Całemu przedsięwzięciu towarzyszą zwariowane postaci, wesołe kampanie oraz urocza muzyka, stanowiąca dopełnienie unikalnej produkcji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 3,4 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Outpost Kaloki X

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Outpost Kaloki X

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale
Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Indie Royale

wiadomość24 marca 2012

Ruszyła kolejna edycja akcji Indie Royale. Tym razem, w zestawie pięciu gier niezależnych znajdziemy jedynie produkcje studia NinjaBee, takie jak A Kingdom for Keflings czy Band of Bugs. Tytuły te będą sprzedawane jeszcze przez najbliższe kilka dni.