Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2012, 10:00

autor: Sarge

Rozdajemy kolejne 150 kluczy do zamkniętej bety gry Aion w wersji free to play

Mamy do rozdania 150 kluczy do zamkniętej bety gry Aion w wersji free to play. Testy produkcji studia NCsoft potrwają do 16 lutego.

Mamy dla Was do rozdania kolejne 150 kluczy umożliwiających wzięcie udziału w zamkniętych beta testach gry MMO Aion w wersji free to play. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc warto się pospieszyć.

Testy wystartowały 26 stycznia i zakończą się 16 lutego. Kilka dni temu mogliście zdobyć klucze na łamach naszego serwisu. Dzisiejsza oferta jest więc skierowana przede wszystkim do osób, które wtedy nie zdążyły zdobyć swojej przepustki, a nadal chciałyby sprawdzić produkcję studia NCsoft w darmowej wersji jeszcze przed oficjalną premierą.

Rozdajemy kolejne 150 kluczy do zamkniętej bety gry Aion w wersji free to play - ilustracja #1

Po wejściu pod ten adres i odebraniu klucza, musicie udać się na oficjalną witrynę internetową gry, a następnie założyć konto. Wtedy pozostaje tylko wykorzystać otrzymany kod i ściągnąć klienta dostępnego w angielskiej wersji językowej. Promocja jest przeznaczona tylko dla zarejestrowanych czytelników serwisu GRY-OnLine z potwierdzonym adresem e-mail.

  1. Aion – zdobądź klucz do zamkniętej bety

Czas spędzony przy zamkniętej becie nie będzie stracony. Twórcy zamierzają odpowiednio wynagrodzić najbardziej aktywnych użytkowników – na przykład w zależności od zdobytego poziomu doświadczenia możemy liczyć na określoną liczbę dni z nadanym statusem Gold Pack dla naszego konta. Więcej informacji na temat przejścia produkcji studia NCsoft na model free to play znajdziecie w tej wiadomości.

Aion to popularna gra MMORPG w klimatach fantasy, która na rynku zadebiutowała w listopadzie 2008 roku. Dotychczas model finansowy tego tytułu opierał się na opłacaniu abonamentu, ale niecałe dwa miesiące temu deweloper zdecydował się przejść na opcję darmową z możliwością mikropłatności. Oficjalnie stanie się to jeszcze w tym miesiącu.

  1. Oficjalna strona gry Aion w wersji free to play