Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2012, 11:30

autor: Hed

Zagraj w Aion – mamy 500 kluczy do zamkniętej bety wersji free to play

Dzisiaj rozpoczyna się zamknięta beta wersji free to play świetnej gry MMO Aion. Wraz z firmą Frogster Online przygotowaliśmy dla Was 500 kluczy umożliwiających dołączenie do zabawy. Promocja jest ograniczona, więc nie zwlekajcie i sprawdźcie dobrze przyjętą produkcję firmy NCsoft z 2008 roku.

Dzisiaj rusza zamknięta beta gry Aion w wersji free to play. Mamy dla Was 500 kluczy umożliwiających dołączenie do zabawy i sprawdzenie jednego z bardziej cenionych przedstawicieli gatunku MMORPG. Uzyskanie dostępu do rozgrywki jest łatwe – wystarczy odebrać klucz i założyć konto na stronie gry (opcja rejestracji i wykorzystania klucza pojawi się około godziny 14:00!). Promocja jest ograniczona, więc nie zwlekajcie.

Osoby, które odbiorą klucz z naszej strony promocyjnej muszą skierować się na oficjalną witrynę darmowej wersji gry Aion i założyć konto (opcja rejestracji i wykorzystania klucza pojawi się około godziny 14:00!). Klient gry jest dostępny tylko w wersji angielskiej. Firma odpowiedzialna za produkcję gwarantuje też pomoc w razie jakichkolwiek problemów (także po angielsku). Klucze będą działały do zakończenia samych testów, czyli do 16 lutego.

Zagraj w Aion – mamy 500 kluczy do zamkniętej bety wersji free to play - ilustracja #1

Dostęp do testów można wygrać również w losowaniu po zapisaniu się do newslettera na oficjalnej stronie gry. Dołączając do zabawy w zamkniętej becie uzyskujemy automatycznie konto weterana, które zostanie przeniesione do pełnej wersji gry (same postacie zostaną skasowane). Twórcy bety przygotowali też pewne nagrody dla osób, które osiągną poziomy 10, 20 oraz 30.

Aion zadebiutował w 2008 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem, o czym świadczy nasza recenzja. W grudniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że gra przejdzie na popularny model free to play. Dzięki temu wszyscy chętni będą mogli wcielić się w jedną ze zwaśnionych frakcji – Elyos lub Asmodian – i zmierzyć się z potworami oraz innymi graczami w świecie fantasy.

  1. Aion – zdobądź klucz do zamkniętej bety
  2. Aion – oficjalna strona wersji free to play