Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 lutego 2012, 10:59

autor: Hed

Rozdajemy 250 kluczy do testów gry TERA – sprawdź obiecującą produkcję MMO!

Mamy dla Was 250 kluczy do zamkniętych, weekendowych testów gry TERA. Dzięki nim będziecie mogli sprawdzić, czy ta ciekawie zapowiadająca się produkcja rzeczywiście jest warta uwagi. Promocja jest ograniczona, więc nie zwlekajcie!

W ten weekend odbędą się specjalne testy gry TERA, która ma szansę nieźle namieszać w gatunku MMORPG. Wraz z firmą Frogster Online przygotowaliśmy dla Was 250 kluczy umożliwiających wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu. To doskonała okazja na to, aby sprawdzić, czy rzeczywiście mamy do czynienia z kolejnym dużym tytułem MMO. Zapraszamy do zabawy!

Pierwsze testy TERA, czyli tzw. „sneak peek”, odbędą się w sobotę (4.02) i niedzielę (5.02) w godzinach od 15:00 do 24:00 i umożliwią rozwinięcie postaci do 22 poziomu. Klucz, który możecie odebrać na stronie promocyjnej, gwarantuje dostęp do zabawy. Po zdobyciu kodu trzeba zarejestrować się i zrealizować go na stronie account.tera-europe.com, a następnie ściągnąć klienta z grą.

Konta, które stworzycie na potrzeby weekendowych testów zostaną wyczyszczone po ich zakończeniu z wszelkich postaci. Będzie można korzystać z nich podczas zamkniętych testów beta, wymagających jednak posiadania kolejnego klucza. Przypominamy, że promocja jest dostępna tylko dla zarejestrowanych czytelników z potwierdzonym adresem e-mail.

Rozdajemy 250 kluczy do testów gry TERA – sprawdź obiecującą produkcję MMO! - ilustracja #1

Twórcy TERA szykują 5 faz zamkniętej bety, która rozpocznie się 17 lutego i potrwa do 15 kwietnia. 19 kwietnia wystartują otwarte testy, dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Od paru dni grę można też zamawiać w pre-orderze, co gwarantuje parę dodatków, w tym dostęp do wczesnego startu (od 3 maja) i powyższych testów, a także opcję rezerwacji imienia oraz specjalne przedmioty.

TERA trafi do sprzedaży w wersji standardowej, cyfrowej oraz kolekcjonerskiej. Ostatnia z nich będzie zawierała takie dodatki jak ścieżka dźwiękowa, mapa świata, książka z grafikami i parę innych elementów. Edycja standardowa będzie kosztować 49,95 euro, cyfrowa edycja kolekcjonerska 59,95 euro, a pudełkowa wersja kolekcjonerska 69,95 euro. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

  1. Zdobądź klucz do weekendowych testów TERA
  2. Oficjalna strona gry TERA