Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 lutego 2012, 13:07

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III – dzień 3

W trzecim dniu naszej zabawy musicie odkurzyć Wasze pudełka z poprzednimi odsłonami Diablo i zrobić im zdjęcia (razem z Ksywką z gry-online.pl). Na najlepsze fotografie czeka 50 kluczy do bety Diablo III.

To już ostatni dzień naszej zabawy związanej z kluczami do wersji beta gry Diablo III. Pierwsze klucze oddaliśmy najstarszym Czytelnikom naszego serwisu, kolejne trzydzieści wręczyliśmy tym z Was, którzy uporali się z naszą morderczą krzyżówką. Ostatnie pięćdziesiąt kluczy postanowiliśmy rozdać wśród ludzi, którzy mienią się prawdziwymi fanami serii i posiadają w swoich zbiorach pudełkowe edycje gier Diablo lub Diablo II.

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III – dzień 3 - ilustracja #1

Zadanie z dnia trzeciego

Co należy zrobić? Zdjęcie! Na fotce muszą znaleźć się: pudełkowa edycja (lub edycje) gry Diablo lub Diablo II oraz kartka z ksywą uczestnika zabawy, taką samą jakiej używa on w serwisie gry-online.pl. Jeśli macie jakieś dodatkowe fanty związane z serią (plakaty, figurki, etc.), również możecie je dołączyć do ekspozycji – nie wykluczamy, że wartość danej fotografii znacznie wzrośnie. W wyborze bardziej premiować będziemy edycje premierowe niż późniejsze reedycje, jednak posiadając wydanie z taniej serii możecie zwrócić naszą uwagę pomysłową kompozycją. Zachęcamy wszystkich do zabawy!

Co robicie z fotkami? Wklejacie je na forum w komentarzach pod tą wiadomością. Macie na to czas do czwartku, 1 marca do godz. 12:00 – po upływie terminu redakcja zbierze się, dokona subiektywnego wyboru najlepszych jej zdaniem zdjęć i uhonoruje zwycięzców kluczami, przesyłając je na adresy e-mail umieszczone w profilu. Zwycięzców ogłosimy do piątku, 2 marca godziny 15:00.

Przykładowa fotka

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III – dzień 3 - ilustracja #2

Regulamin

1. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu lub przerwania akcji w dowolnym momencie.

2. Redakcja zobowiązuje się wysłać klucze zwycięzcom zabawy do 24 godzin od ogłoszenia wyników z danego dnia, na adres e-mail podany w profilu na gry-online.pl.

3. Sprzedaż kluczy jest zabroniona, w przypadku wykrycia takiego procederu, będzie on zgłaszany do firmy Blizzard Entertainment Inc.

4. W akcji nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy firmy GRY-OnLine S.A. (w tym blogerzy serwisu gameplay.pl).

5. W ciągu trwania całej akcji jedna osoba może zdobyć jeden dostęp do bety.

6. Otrzymanie klucza nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy w rozumieniu Kodeksu cywilnego. GRY-OnLine S.A. nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłowe funkcjonowanie i aktywacje kluczy.