Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2019, 19:07

Rogue Company cross-playową strzelanką autorów Smite i Paladins [Aktualizacja]

Autorzy Smite i Paladins: Champions of the Realm pracują nad sieciową strzelanką Rogue Company. Produkcja zmierza na pecety oraz wszystkie konsole i zaoferuje opcję cross-play.

Na razie nie podano daty premiery gry. - Rogue Company cross-playową strzelanką autorów Smite i Paladins [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-06
Na razie nie podano daty premiery gry.

Aktualizacja:

Twórcy ujawnili garść nowych konkretów. Dowiedzieliśmy się, że Rogue Company ukaże się w przyszłym roku. Na PC gra dostępna będzie wyłącznie przez Epic Games Store.

Autorzy wypuścili również nowy zwiastun aktorski, który możecie obejrzeć poniżej.

Wcześniejsza wiadomość:

ROGUE COMPANY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Hi-Rez Studios
  2. Wydawca: Hi-Rez Studios
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch

Studio Hi-Rez, znane z takich produkcji jak Smite, Paladins: Champions of the Realm czy Tribes: Ascend, zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazała się nim sieciowa strzelanka Rogue Company, która zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Produkcja zaoferuje opcję cross-play, pozwalającą na wspólną zabawę posiadaczom wszystkich platform sprzętowych.

Autorzy nie podali informacji na temat modelu biznesowego, ale znając dorobek tego studia prawie na pewno będzie to produkcja free-to-play. Nie znamy również daty premiery. Na oficjalnej stronie ruszyły zapisy na alfa-testy, więc pełna wersja szybko się nie ukaże.

Tytułowe Rogue Company to syndykat skupiający najlepszych najemników z całego świata. Gra zaoferuje spory wybór postaci, a każda z nich posiadać ma unikalne zdolności i cechy.

Produkcja nastawiona będzie na drużynowe potyczki PvP, czyli przeciwko innym graczom. Na tym niestety kończą się udostępnione przez autorów informacje. Wiemy jednak, kiedy ujawnione zostaną kolejne konkrety. W tym miesiącu poznamy postacie najemników, a w październiku - tryby rozgrywki. W listopadzie twórcy pokażą uzbrojenie i gadżety, jakie wykorzystamy podczas zabawy, a w grudniu Hi-Rez Studios przekaże informacje na temat świata gry.

  1. Oficjalna strona gry