Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2018, 13:11

autor: Aquma

Rockstar Games pracuje nad Bully 2?

Portal Rockstar Intel donosi, że w londyńskim Pinewood Studios prowadzone są poszukiwania aktorów do kolejnej produkcji Rockstar Games. Informacje na temat castingów sugerują, że może chodzić o kontynuację Bully.

Bully 2 w produkcji? - Rockstar Games pracuje nad Bully 2? - wiadomość - 2018-10-11
Bully 2 w produkcji?

W SKROCIE:

  1. Rockstar Games rzekomo szuka 7 aktorów do niezapowiedzianej gry;
  2. poszukiwani są nastolatkowie oraz osoby mogące grać nauczycieli lub innych pracowników oświaty;
  3. sceny odgrywane na castingach zawierają „łagodną przemoc” i wulgaryzmy;
  4. informacja nie potwierdza istnienia Bully 2 – jest wyłącznie plotką.

Jak donosi portal Rockstar Intel, w londyńskim oddziale Pinewood Studios prowadzone są poszukiwania aktorów do „niezapowiedzianego projektu wiodącego brytyjskiego dewelopera gier”. Redaktorzy twierdzą, że na miejscu widziani byli pracownicy słynnego studia deweloperskiego Rockstar Games, stojącego m.in. za serią Grand Theft Auto oraz zbliżającym się Red Dead Redemption II – nie mogą jednak zdradzić o kogo chodzi.

Dyrektorem castingów jest Jessica Jefferies. Poszukiwanych jest podobno siedem osób, przy czym role, do których miałyby one pasować są bardzo charakterystyczne. Mowa tu m.in. o „profesorach akademickich”, a także „nastolatkach i ludziach młodych”. Warto też odnotować, że selekcji towarzyszy dość ciekawe i wiele mówiące ostrzeżenie:

W scenach z młodym wykonawcą będzie używana łagodna przemoc oraz wulgaryzmy. Sam projekt jest thrillerem / dramatem, a wszystkie sceny z udziałem młodego wykonawcy będą traktowane z wyczuciem – czytamy.

Z powyższych informacji wyłania się dość jasny obraz tego, co znajdziemy w kolejnej produkcji Rockstar Games. Klnący i używający przemocy nastolatkowie oraz profesorowie akademiccy? Mocniejszą sugestią prowadzenia prac nad kontynuacją Bully (znanego też pod nazwą Canis Canem Edit) byłaby chyba tylko oficjalna zapowiedź – choć oczywiście można też odwrócić kota ogonem i stwierdzić, że omawiane castingi równie dobrze mogą być powiązane z wątkami tworzonymi na potrzeby Grand Theft Auto VI. Niezależnie od tego, jaka jest prawda, pamiętajcie, że na razie to wyłącznie niepotwierdzone plotki.

Bully to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w (bardzo) niesfornego nastolatka – wyrzuconego z kilku szkół Jimmiego Hopkinsa. Produkcja zadebiutowała na PlayStation 2 w 2006 roku, a w kolejnych latach trafiła również na inne platformy: Xboksa 360 (2008), Wii (2008), PC (2008), PlayStation 3 (2012), PlayStation 4 (2016) oraz urzadzenia mobilne (również w roku 2016). Gra została ciepło przyjęta przez recenzentów – wersja oryginalna otrzymała u nas notę 8,5/10, zaś wydanie pecetowe oceniono odrobinę gorzej.

  1. Rockstar Games – strona oficjalna
  2. Pinewood Studios – strona oficjalna