Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2015, 10:08

Rocket League znowu najbardziej bramkostrzelny. Top 10 Steam (2 - 8 sierpnia)

Rocket League ponownie został liderem zestawienia najpopularniejszych tytułów dostępnych poprzez popularną platformę cyfrowej dystrybucji Steam. Na listę trafiły jednak także kolejne propozycje gier, z którymi obecnie można zapoznać się w ramach tzw. wczesnego dostępu.

ARK: Survival Evolved wraz z Rocket League to niekwestionowane hity tego lata. Obie gry naprzemiennie wymieniają się w fotelu lidera, co być może potrwa jeszcze przez kilka tygodni. Może nawet do debiutu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, który chyba dzięki ostatnim materiałom porównawczym z edycjami konsolowymi zyskał w oczach "blaszakowych" klientów. Ponadto w pierwszej dziesiątce po raz pierwszy pojawiły się gry Savage Lands i Dead Realm. Pierwszy z tych tytułów to kolejne survivalowe MMO nastawione na rozbudowany crafting i eksplorację. Drugi to wieloosobowy horror, w którym naprzeciw siebie stają drużyny ludzi i duchów, a akcja rozgrywa się w mrocznej posiadłości. W oba tytuły można pograć już teraz w ramach wczesnego dostępu, a ich pełnoprawne premiery planowane są na przyszły rok.

1.

Rocket League

2.

ARK: Survival Evolved

3.

Grand Theft Auto V

4.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Savage Lands

7.

H1Z1

8.

Garry's Mod

9.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

10.

Dead Realm

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rocket League

Rocket League