Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2015, 11:35

autor: Draug

Rocket League – listopadowa aktualizacja pozwoli wywrócić rozgrywkę do góry nogami

Studio Psyonix zapowiedziało listopadową aktualizację do gry Rocket League. Wprowadzi ona szereg „mutatorów”, które pozwolą zmienić przeróżne zasady rozgrywki - od długości meczu, przez kształt piłki, po siłę grawitacji.

Aspekty rozgrywki podlegające „mutacji” z listopadową aktualizacją Rocket League:
  • Długość meczu i maksymalna punktacja
  • Czas odradzania się
  • Wielkość, kształt, masa piłki
  • Zachowanie piłki (siła odbić, szybkość)
  • Pojemność i moc dopalacza
  • Grawitacja
  • Tryby Pinball, Slo-Mo, Time Warp

Rocket League to niewątpliwie jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek, jakie spotkały nas w tym roku, i jeśli ktoś miał jakieś zarzuty wobec tej samochodowej zabawy w piłkę nożną, to dotyczyły one co najwyżej stosunkowo niewielkiej różnorodności form rozgrywki. Studio Psyonix nie pozostało głuche na te skargi i rozprawi się z nimi przy okazji kolejnej dużej aktualizacji swojego najnowszego dzieła, która zostanie udostępniona w niesprecyzowanym bliżej okresie listopada (oczywiście za darmo). Rocket League otrzyma wkrótce szereg modyfikatorów rozgrywki, takich jak Moonball (księżycowa grawitacja), Cubic (zamiana piłki na sześcienną kostkę) czy Demolition (eksplozje przy każdym odbiciu piłki). Oprócz opcji własnoręcznego ustawiania pojedynczych „mutatorów”, twórcy przygotują zestaw predefiniowanych konfiguracji zabawy.

Listopadowa aktualizacja Rocket League powinna być gratką dla wszystkich tych, którzy uważają, że koło to przereklamowany wynalazek. - Rocket League – listopadowa aktualizacja pozwoli wywrócić rozgrywkę do góry nogami - wiadomość - 2015-10-29
Listopadowa aktualizacja Rocket League powinna być gratką dla wszystkich tych, którzy uważają, że koło to przereklamowany wynalazek.

W zwiastunie, który zapowiada omawianą łatkę (widocznym powyżej), deweloper pozwolił też rzucić okiem na to, co czeka nas później. W grudniowej aktualizacji możemy spodziewać się pokrycia aren lodem i zamiany piłki na krążek hokejowy.

Na koniec przypominam, że do 2 listopada w Rocket League trwa halloweenowy event. Rozgrywając mecze (bez względu na ich wynik), macie szansę zdobyć garść unikatowych gadżetów do ozdabiania samochodzików. Z tego, co zdołacie odblokować do zakończenia zabawy, będziecie mogli korzystać dożywotnio; w innym razie przyjdzie Wam poczekać rok, do kolejnego Halloween.